Опля Картопля• 08 сентября 2025

Переписка з hr

У п´ятницю наприкінці робочого дня я написала hr-менеджеру компанії, в вакансії якої я була зацікавлена, чи відкрита ще вакансія. Вона відповіла, що так та попросила скинути своє резюме. Я це зробила та ще задала деякі запитання, вона відповіла. Хотіла сьогодні переглянути переписку, а вона її видалила (це було у Телеграмі). Це натяк, що я не підхожу і не варто взагалі писати і просити фідбек, чи можна написати?
ПростоБелка• 08 сентября 2025
Она осознанно удалила переписку. Писать ей не стоит
В моїй хаті моя правда• 08 сентября 2025
Это намёк, что у них некомпетентная НRюша
Крошечка-хаврошечка• 08 сентября 2025
Забудьте
Ворона• 08 сентября 2025
Может у нее стоят исчезающие сообщения?
Крошечка-хаврошечка• 08 сентября 2025
Ответ дляВорона
Может у нее стоят исчезающие сообщения?
Вряд ли. Это всё-таки рабочий чат
Идууу--уууу блин• 08 сентября 2025
Мда. Хуар уровня конторы ’рога и копыта’.
автор Опля Картопля • 08 сентября 2025
Ответ дляВорона
Может у нее стоят исчезающие сообщения?
Та ні, вся переписка видалена.
Мороженная курица• 08 сентября 2025
Дивний hr…
Ворона• 08 сентября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Та ні, вся переписка видалена.
Если вам вакансия интересна, то уточните
В любом случае вы ничего не теряете
ПироженкА• 08 сентября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Та ні, вся переписка видалена.
Не треба вам така дивна компанія.
Шкода, що зараз такий слабкий рекрутинг, відповідно страждає репутація всієї компанії
ПироженкА• 08 сентября 2025
Ответ дляВорона
В любом случае вы ничего не теряете
А що уточнити - чому ви видалили переписку чи коли чекати ЗЗ?
Калинові вуста• 08 сентября 2025
Мені це схоже на шахраїв
У мене теж так було.
Багато вакансій на робота та ворк юа нереальні.
Немає навіть ніяких контактів у багатьох
Творческий типаж• 08 сентября 2025
Это значит что такая компания не стоит вашего внимания
Дуболом• 08 сентября 2025
Ответ дляОпля Картопля
Та ні, вся переписка видалена.
Напишите с другого профиля, чтоб точно убедиться.
автор Опля Картопля • 08 сентября 2025
Мені знайома (не hr) каже, що можливо, якщо дуже багато листів, то hr видаляє ті, на які вже відповіла та отримала резюме. Щоб не пропустити когось важливого.Цікаво, буває таке чи це просто самозаспокоєння?
Дуболом• 08 сентября 2025
Какая я древняя, знаю только отдел кадров, а оно вон уже что.
ПесиКот• 08 сентября 2025
Я бы позвонила и спросила - почему исчезли сообщения? И стоит ли ждать ответа на моё резюме.
Но я в принципе - человек действия и не понимаю вот этих страданий и долгих ожиданий. Мне надо - я звоню и спрашиваю, если очень надо - приеду и лично спрошу. Но точно не на советчице буду сидеть.