Teonaa• 08 сентября в 09:27

Шо ще за тахі шахеди?

Якось як так і треба - з‘явилися тихарі, і ніхто нічого не каже і не пояснює. Які маштаби «беззвучності»-то? Наступні - беззвучно-невидімі?
Julieta78• 08 сентября в 09:38
А что вам должны сказать или объяснить?
Калькулятор• 08 сентября в 09:40
Після операції СБУ ’Павутина’ можна принаймні припустити що таке може робити і ворог. Приїздить фура і з неї вилітає пара сотень дронів із вибухівкою
ZhukOlena• 08 сентября в 09:44
Вони не беззвучні. Це реактивні, гул як від літака. Проживаю в Київській обл, пів ночі їх чула,як летять в сторону Українки...
Апрельская капля• 08 сентября в 09:55
Даже и невидимые, то что вам дадут пояснения?
автор Teonaa • 08 сентября в 10:06
Ответ дляZhukOlena
Так чого писали «їх не чутно»-то?
автор Teonaa • 08 сентября в 10:07
Ответ дляАпрельская капля
Ну думаю не лише мені, а будь якій притомній людині така інформація щось - да дасть.
ZhukOlena• 08 сентября в 10:10
Ответ дляTeonaa
Так чого писали «їх не чутно»-то?
Це де таке писали? Дуже навіть чути. Може люди думають,що то наші літаки. Цієї ночі ті шахеди цілим вуликом летіли. А на тому тижні вдень летів, я його бачила. Він дуже високо летить, я спочатку подумала що літак. А потім його збили
Апрельская капля• 08 сентября в 10:14
Ответ дляTeonaa
Вот я сижу дома, и вдруг объявление, на вас летит невидимый шахед, и что мне с этой информацией делать?
автор Teonaa • 08 сентября в 10:19
Ответ дляАпрельская капля
Вийти з квартири у коридор.
автор Teonaa • 08 сентября в 10:21
Ответ дляZhukOlena
Ну канал «чисте небо». І можливо «безпечний регіон», але точно не один канал. 2 чи три .
Так і писали, не сидіть під вікнами, можете їх не почути!
Скрін не можу, бо яка друга група я не помню, а чисте небо - зашифровано, не дає ані скрінить, ані скопіпастити.
Апрельская капля• 08 сентября в 10:24
Ответ дляTeonaa
Вийти з квартири у коридор.
Чем это действие отличается при атаке шахедов со звуком?
judit• 08 сентября в 10:32
Ответ дляАпрельская капля
Не надо 3-4 часа сидеть в коридоре. Слышу звук вышла, не слышу -занимаюсь дальше
Mystery -ing• 08 сентября в 10:53
У нас часто летают электрички- Молнии.
Не удивлюсь- если и Шахеды/Герберы/Италмасы будут электричками, типа Шахед-4.
автор Teonaa • 08 сентября в 11:12
Ответ дляАпрельская капля
Всім відрізняється. Почув - вийшов, перечекав 2-3 хвилини. Зайшов назад.
Апрельская капля• 08 сентября в 11:34
Ответ дляTeonaa
Пво сложно не услышать, в общем вы сами не знаете.
автор Teonaa • 08 сентября в 15:50
Ответ дляАпрельская капля
Яке. Коли повз дахи летить, ппо не працює
Апрельская капля• 08 сентября в 16:01
Ответ дляTeonaa
У нас работает, ну и мы не видим конечно где летит конкретно, только по звуку и в тг пишут на какой район города.