Язикувата Хвеська• 08 сентября 2025

В Польше онко

Кто в Польше ! Подскажите если мне плохо , подозрение на онко , к врачу только в среду , куда обращаться. Вчера была на скорой и ничего , отправили меня оттуда .
барабанщица• 08 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Да ? А ясно підозра на онко чого ?
я не знаю что там у автора. мрт всего организма делать
Трохи злякана• 08 сентября 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Что значит «подозрение»?
Автор за неделю сто тысяч тем уже создала Завтра,видимо, будет писать из морга
Добрая свекровь• 08 сентября 2025
Ответ длякотопёс
Та що ви таке пишете ?
Вчора новоспечені європейки такі оди Польщі і іншим країнам співали ,що аж гай шумів .
Вони оди соц виплатам/халяві співали...от дійде до медицини то поговорим
Відповів всім• 08 сентября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Вилікувати онко і не залишитись в самих трусах з кучею кредитів, у автора більше шансів в Польщі.
Кнопкотиць• 08 сентября 2025
Ответ длябарабанщица
Мрт всього організму
Різні види онко потребують різних діагностичних пошуків
Кнопкотиць• 08 сентября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
А все добре з медициною якщо з підозрою на онко не ходити по сорах і вичекати аж !!! 2 дні
барабанщица• 08 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
Мрт всього організму
мой бывший терапевт после операции каждый год обследовалась на мрт всего(не только органа, который оперировали)
Кнопкотиць• 08 сентября 2025
Ответ длябарабанщица
Маленький нюанс - був відомий діагноз , раз була операція
І мрт ( а швидше пет ) роблять щоб оцінити ремісію
Але не почитають на підозру з онко ( хз чого - може шкіри ) робити мрт всього організму
барабанщица• 08 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
прочитала, что у автора позвоночник болит
Кнопкотиць• 08 сентября 2025
Ответ длябарабанщица
В неї що тільки не болить
барабанщица• 08 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
В неї що тільки не болить
может я невнимательная, кроме позвоночника не вижу в теме другого
Жерица ночи• 08 сентября 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
До ксьонза
Бригаду, будь ласка)
Дверной_Проем• 08 сентября 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Была вчера сделали только рентген и кровь минимальную , сегодня мне хуже
В мене підозра на онко щитовидної, раз у пів року роблю УЗД і пункцію. Спочатку здавалось що не можу дихати, кашель, без пляшки води не могла вийти, така сухість що хоч з лужи пий) пропила декілька разів заспокійливе, живу так вже багато років, ставлять тр4 і все по новій) . Навіть якщо рак, за два дні він вас не вбʼє
Патріотка з дивану• 08 сентября 2025
Ответ дляДобрая свекровь
а что тут говорить? Куча тем на советчице - подтвердился рак, куда ехать: Австрия или Германия? Назад в Украину никто ни онко лечить, ни операции на сердце делать не едет. Странно почему, да
Добрая свекровь• 08 сентября 2025
Ответ дляПатріотка з дивану
Лікування там як є бабло і діагностика там коли бабла нема то різне...чи не так?
сладкий_ноябрь• 08 сентября 2025
Ответ дляКнопкотиць
В полікнініці заложать карту діло і сор взагалі в такому випадку немає переваг
Сор - не діагностичне відділення а невідкладні стани лікує
Але на сор можна отримати діагностику, якщо щось тебе дуже сильно турбує
В поліклініці терапевт лише дасть направлення і повинен йти сам записуватися.
сладкий_ноябрь• 08 сентября 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так а які симптоми у вас?
сладкий_ноябрь• 08 сентября 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Он и болит
Йдіть на сор
Нехай роблять вам мрт
Кнопкотиць• 08 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Карта DILO все рішає
Кнопкотиць• 08 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Дуже сильно не турбує раз тут пише
Дама с собачкой• 08 сентября 2025
Если скорая сказала что у вас все в порядке, к чему ваша паника?
Выпейте чтото обезбаливающее типа нимесила, но мне кажется у вас просто паника. И причем позвоничник к раку печени, если у вас по УЗИ все чисто, ни лимфоузлов, ни асцита, ни желтухи и все органы в норме.
Кусачая Я• 08 сентября 2025
Ответ дляДама с собачкой
Автор у себе метастази у всіх органах підозрює. Не тільки у хребті, була ще тема про легені.
НашлаПерепискуМужа• 08 сентября 2025
Ответ длябарабанщица
Коротко з попередніх тем автора.....

Спочатку було УЗД. Знайшли утворення в печінці 4*4.
І автор почала жалітися на болі в печінці. А як виявилося, що печінка не може боліти бо немає нервових закінчень, то автор переключилася на легені. А як зробили КТ і сказали, що легені чисті то автор переключилася на кістки (лопатка, спина, а тепер весь хребет). Вважаєте, що в неї вже метастази в усіх органах.

Вчора їй зробили рентген, який також чистий. І гемоглобін в нормі. Лише лейкоцити злегка підвищені.

11 числа у неї візит до онколога і вона себе з´їдає новими симптомами.
Заспокійливе схоже не діє.

Якось так..