Само_достаточная• 08 сентября в 12:18
Мне было хорошо только в детстве
Калинові вуста• 08 сентября в 12:20
Тобто висновки....
Викидаєи смарт, відключаєм нет, і бігом в село жаб надувати і картоплю рити
Электричка• 08 сентября в 12:20
не всегда
иногда ужасно
мне было классно только когда родила доченьку, и вся жизнь с ней, она уже замужем, скучаю по той жизни с ней, хотя это эгоизм, но только с ней я счастлива, в остальном жизнь - мука и г
иногда ужасно
Ганцю в кєдах• 08 сентября в 12:29
В мене найкращий період після переїзду від батьків і до народження дитини. Від 16-26 років. Це відчуття свободи, коли ніхто тебе не задовбує і твоє життя залежить лише від тебе, воно безцінне
Майданщица• 08 сентября в 12:37
А мені подобається бути дорослою) діти безправні істоти
сказали ’їж’ - їдять, ’вчи уроки’ - вчать, ’лягай спати’ - сплять...
Ms. Похвала• 08 сентября в 13:48
то що пішло не так, що з щасливої дитини і сприятливого дитинства ви не виросли в щасливу дорослу?