Perfect look• 08 сентября в 14:19

Запаслись фонарями? Запасайтесь

❗️Треба починати запасатися ліхтариками та павербанками, також тримайте вдома запас їжі та води, — гендиректор Yasno Коваленко
Волшебный Пони• 08 сентября в 14:41
Достали. На год про это забыли. Наша песня хороша
mymoly• 08 сентября в 14:43
Ответ дляPerfect look
Всех с добрым утром! КофЯ в Крыму вкуснаЯ!
Нехай пан сходить за відомою адресою
mymoly• 08 сентября в 14:45
Ответ дляПлохая зайка
Коли знищимо кляту русню, тоді не потрібні будуть ні ліхтарики, ні павербанки. Ми повинні об´єднатися заради перемоги! Згуртуватись навколо нашого улюбленого президента Зеленського! Тільки так ми виведено країну з прірви і поборемо супостата!
Ша
НадпотужнаПотужність• 08 сентября в 14:46
ууу, ну понятно, предупредили еще в конце августа. что на год э/э будут отключать снова. Как неожиданно и совсем внепланово.
Дякуемо, пинчуковско-кучмовский клан
НадпотужнаПотужність• 08 сентября в 14:47
Ответ дляПлохая зайка
Выздоравливайте, ботофермовский копейчанй писака
SantaMonika• 08 сентября в 15:00
Почалося. День сурка.
zajka12• 08 сентября в 15:01
Це на 1 січня чекать підняття тарифів для населення?
Фрау Донна Роза• 08 сентября в 15:01
Ответ дляВолшебный Пони
а заметили - тарифы подняли и сразу обстрелы по электрике прекратились и отключений нет? чудеса да и только
Фрау Донна Роза• 08 сентября в 15:02
Ответ дляНадпотужнаПотужність
Дякуемо, пинчуковско-кучмовский клан
вангую повышение стоимости ээ для населения для восстановления ахметовских электросетей
автор Perfect look • 08 сентября в 15:06
Ответ дляФрау Донна Роза
Прям как с барановирусом.
Совпадение, не думаю 🤔
Волшебный Пони• 08 сентября в 15:18
Ответ дляФрау Донна Роза
Год отключений не было
fishcka• 08 сентября в 15:31
ще би хто підказав де ті павербанки заряджати якщо е/е не буде
SantaMonika• 08 сентября в 15:33
Ответ дляfishcka
Пункти незламності
Алтыншаш• 08 сентября в 15:33
Цього коваленка, падлюку, в СБУ нада здать.
Воно кожну осінь в істериках б´ється.
Йому вірить - себе наіпать.
Дисней_Кребо• 08 сентября в 15:34
Відповідно до свого бюджету кожен ще з 2022 року запасся. Пенсіонери свічками, хтось фонариками, а в когось сонячні електростанції зі старлінками. Проблема не в тому, щоб запастися. Проблема в тому, що для повноцінної роботи чи побуту треба багато енергоресурсів, а вони не дешеві і не всим доступні.
fishcka• 08 сентября в 15:34
Ответ дляSantaMonika
Пункти незламності
у них незламності не вистачить зарядити усі мої павербанки і екофлошки :)
Елена - 79• 08 сентября в 15:37
Ответ дляФрау Донна Роза
Договорняки
SantaMonika• 08 сентября в 15:37
Ответ дляfishcka
Значить будете з розрядженими
fishcka• 08 сентября в 15:37
Ответ дляSantaMonika
Значить будете з розрядженими
tanya_217• 08 сентября в 15:38
В старих будинках Києва опалення, каналізація, газ і вода працюють навіть під час блекаута
Освітлення дуже ефективно за рахунок ламп, як палиця з аліекспрес.
Найбільша проблема холодильник і морозилка
Nata292984• 08 сентября в 15:40
Ответ дляПлохая зайка
почему унемя нету рыгающей реакции, чтоб не писать даже ничего?
Манула• 08 сентября в 15:52
Ответ дляАлтыншаш
Воно кожну осінь в істериках б´ється.
Йому вірить - себе наіпать.
Слухайте, ну можна звісно. Най він краще помиляється, але про те, що рфія планує зносити в вересні нашу електрогенерацію та газ ще у серпні писали західні ЗМІ. + логістику у вигляді залізниці та мостів через Дніпро
Трипільска ТЕС та мост у Кременчузі напевно це тільки початок, на жаль ...
НадпотужнаПотужність• 08 сентября в 15:57
Ответ дляPrervana
Генераторы и аккумы на складах застоялись
макси тоже пора натянуть, ширнуться- как без этого, и антисептиками залить ручки
НадпотужнаПотужність• 08 сентября в 15:58
Ответ для_Твоя_подруга
А что - гендиректор ясно планирует нам и воду с едой отключить?
планирует и предупреждает, олигархат ждет
НадпотужнаПотужність• 08 сентября в 15:59
Ответ дляАлтыншаш
Воно кожну осінь в істериках б´ється.
Йому вірить - себе наіпать.
а сбу можно верить?
НадпотужнаПотужність• 08 сентября в 16:01
Ответ дляМанула
Трипольской давно нет, под ремонт бабла накосили, никто там нихера не делал.
Falcon82• 08 сентября в 16:08
Ответ дляПлохая зайка
Хто не любить Зеленського - той не патріот, а ждун!
Той не Маня
Алтыншаш• 08 сентября в 16:29
Ответ дляМанула
Я згодна, що треба бути напоготові.
Але саме Коваленко розганяє паніку щороку, в через пару годин її спростовують чи ДТЕК, чи міністерство якесь чергове.
Вище правильно написали, до чого цей директор до харчів з водою? Ні, я в принципі розумію до чого, але критичні об´єкти обладнані підземними генераторами. Про це заявляв ДТЕК і Кабмін.
Коротше, Коваленко створює панічні настрої ніби навмисно, ще й обов´язково першим йому потрібно вилупитися. Ще специ не дали звіт про рівень пошкоджень, в він вже людей залякує.
Vikki• 08 сентября в 23:23
А почему людям смешно?
У параши уже нет никаких тормозов,удар по банковой и 800 дронов за ночь тому доказательства