Хотіла зробити мамі подарунок, але її улюблений косметичний засіб зняли з виробництва. Є лише залишки в епіцентрі кілька штук в Умані та Мукачево, і ще 2 маленькі населені пункти, там і не сподіваюся когось знайти(
Знайомих в Умані та Мукачево в мене немає, шукала( Епіцентр відмовляється доставити товар мені в Харків в їхні поштомати або НП, можна лише забрати самовивіз зі складу в цих містах
Шукаю людину, яка проживає у Мукачеві та Умані і яка зможе забрати в Епіцентрі цей товар та переслати мені. Товар звичайно вже буде оплачений мною, там маленька легка упаковка максимум 1 кг.
Я оплачу вам на картку за вашу допомогу 250 гр.
Допоможіть будь ласка! Це не "развод", реально прошу допомогти зробити мамі подарунок. Пишіть в особисті
Або може ваша мама пенсіонерка чи знайома хотіла б підробити ось так і допомогти мені
Покорительная• 08 сентября в 15:43
А що за товар? В Ужгороді нема такого? Можу в Ужгороді забрати і переслати.
Ответ дляПокорительная
Косметика
Нажаль немає в Ужгороді(
Просила епіцентр, сказала що заберу всі залишки, ні, лише на склад приходьте та забирайте. Мені простіше комусь заплатити,ніж їхати з Харкова до Мукачево
Нажаль немає в Ужгороді(
Покорительная• 08 сентября в 15:45
Ответ дляMinny
Косметика
Нажаль немає в Ужгороді(
Шкода... Я сама з Харкова, то допомогла б Вам.
Покорительная• 08 сентября в 15:48
Зайдіть у Телеграмі у групу ВПО Мукачево, там точно хтось погодиться допомогти.