Закрутила вже готову аджику по стер.банках. Роблю прибирання…Бац, стоїсть в мірному стакані мій оцет. Я закрила без нього.
Думала відкривать, виливать, перекип‘ячувать, заново банки мить і стерилізувать (в духовці це хвилин 15-20).
Потім передумала. Перекип‘ятила, додала той грьобаний оцет, розлила в ті самі банки, коишки хвба що прокип‘ятила. І просто потім банки стерилізувпла в каструлі 15 хв, вийняла і закрутила. Я вийшла із плачевного становища? Чи гайки?
Распутница• 08 сентября в 15:53
Я аджику ніколи не стерилізую і все чудово стоїть, вона ж некапризна. А ви заморочились, ще й сумніваєтесь
Не служанка• 08 сентября в 15:53
теж таке було. тільки я банки відкрила на наступний день. долила уксус в кожну баночку і закрила новими кришками. кілька тижнів ось стоїть без проблем
Патріотка з дивану• 08 сентября в 16:02
Ответ дляНе служанка
Купую готову, в інеті.
ВундерКИНГ• 08 сентября в 16:14
в нас взагалі без оцту, але то сира аджика, 10 днів броде і під капронову кришку
Не служанка• 08 сентября в 16:36
Ответ дляПатріотка з дивану
Купую готову, в інеті.
а в мене своїх овочів виросло багато. тому роблю сама.
тільки це не класична аджика, а більш це нагадує різні соуси на основі помідор. В томатну основу+спеції додаю яблуко або сливи або перець.
Сумчатая кошка• 08 сентября в 17:41
Ответ дляВундерКИНГ
А где храните?
ВундерКИНГ• 08 сентября в 20:03
Ответ дляСумчатая кошка
А где храните?
В прохолодному місці її зберігають холодильник, погреб.