Я б такое не носила, но продаю• 08 сентября 2025
Хто робив пайпель біопсію
На який день циклу робили? Лікар сказав, що за 5-7 днів до місячних, а дивлють в інтернеті, що самий інформативний період це початок циклу
Анонім-ка• 08 сентября 2025
В першу фазу циклу робили. Після місячних, до овуляції
Вам з якою ціллю планують робити?
Я б такое не носила, но продаю
• 08 сентября 2025
Ответ дляАнонім-ка
Вам з якою ціллю планують робити?
В мене міома, лікар наполягає на операції, сказала перед цим треба зробити це обстеження
Анонім-ка• 09 сентября 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну якщо в наступному циклі плануєте видаляти, то по суті можна робити в другу фазу.
Щоб не витрачати час