Весела пiсенька• 09 сентября в 06:29
Торт Ужгород
Может кто покупал торт Ужгород, он в самом деле очень вкусный?
Мэри Попкинс• 09 сентября в 06:30
О, так! Найсмачніщий торт з тих, які можна придбати в магазині. А, може, і взагалі найсмачніший торт у моєму житті.
Несемо світло разом• 09 сентября в 06:45
Ответ дляМэри Попкинс
Каждый кулик хвалит своё болото.
В моём городе есть торты не хуже.
Сокодавка ще та• 09 сентября в 06:45
Ответ дляМэри Попкинс
Угу, тільки не зараз. Ви запізнилися років на 10-11 мінімум, коли він дійсно був смачний.
Яичница с беконом• 09 сентября в 06:48
Первый раз попробовала его 3 года назад-очень мне понравился ! А вот дети мои не оценили
месяц назад были в Ужгороде и специально пошли в ту кондитерскую ,чтоб выпить чай с тортом
Весела пiсенька
• 09 сентября в 06:49
Ответ дляКолгоспниця
А з чим він
Коржи безе с орехами,крем муссовый
Угадайс• 09 сентября в 06:53
Ответ дляМэри Попкинс
А Херсон?
Угадайс• 09 сентября в 06:54
Ответ дляВесела пiсенька
Коржи безе с орехами,крем муссовый
О, це мабуть дійсно дуже смачно 😋
Коли мовчу- приємна жінка• 09 сентября в 07:07
Ответ дляВесела пiсенька
Коржи безе с орехами,крем муссовый
А что тут вкусного? Коржи безе не люблю. тские в киевском торте. Ни о чем.
Не боюся осуду• 09 сентября в 07:08
Ответ дляВесела пiсенька
Коржи безе с орехами,крем муссовый
Ну який мусовий крем ) Вершки з вареним згущеним молоком. Щоб були коржі з горіхом треба купити ’ правильний’ Ужгород, а то ще можуть бути з арахісом)))
Торт як торт. Більше сподівань, ніж отриманої насолоди.
Мэри Попкинс• 09 сентября в 07:18
Ответ дляНесемо світло разом
Каждый кулик хвалит своё болото.
В моём городе есть торты не хуже.
Я не з Ужгорода.
Мэри Попкинс• 09 сентября в 07:19
Ответ дляСокодавка ще та
Мені він смачний і зараз. На жаль, не маю машини часу, щоби скуштувати ’Ужгород’ в 2014-2015.
СережкинаЯ• 09 сентября в 07:41
На любителя )
Для меня слишком сладкий.
Но попробовать стоит конечно.
Для меня слишком сладкий.
Но попробовать стоит конечно.
Шпондєр• 09 сентября в 08:08
Ответ дляМэри Попкинс
Херсон не куштувала...
как по мне Херсон самый вкусный, не могу никак в Киеве поймать его...
Срочнокпсихологу• 09 сентября в 08:09
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У всіх різні ж смаки. Хтось не любить те що смачно вам))
Xвостокрутелка• 09 сентября в 08:17
Ответ дляШпондєр
А що в складі?
Шпондєр• 09 сентября в 08:18
Ответ дляXвостокрутелка
А що в складі?
Волоські горіхи, курага, вершковий сир у поєднанні з білим та молочним шоколадом на хрустких меренгах.
Переможець конкурсу «Фірмовий торт міста».
Склад: волоський горіх, вершки молочні, шоколад білий, курага, білок яєчний, цукор, вершковий сир, шоколад молочний, шоколад чорний, патока кукурудзяна.
Весела пiсенька
• 09 сентября в 08:51
Ответ дляНе боюся осуду
Отакий мусовий крем.Звичайний мусовий крем,чи ви думаєте,що зі згущеного молока неможливо зробити мусовий крем.
Весела пiсенька
• 09 сентября в 08:52
Ответ дляШпондєр
Ищите в Сильпо.
Бутерброд з ікрою• 09 сентября в 08:57
Місяць назад була в Ужгороді. Пробувала в кондитерській Влентина Штефаньо, саме він придумав цей торт. Не сподобався. Але смаки у всіх різні