Масяня Я• 09 сентября в 11:26

Чи заявляєте ви з ноги, що у вас є багато грошей

не словами, а аксесуарами, наприклад золотими прикрасами, телефонами, різними гаджетами, машиною, квартирою і ТД, чи ви в цьому плані стримані???
автор Масяня Я • 09 сентября в 11:40
Ответ дляЙогуртікс1
Фільмів надивилися? В житті люди стриманні.
Та не скажіть...
Туся муся• 09 сентября в 11:41
ну, я ношу очень дорогие узнаваемые украшения и люксовые сумки, они мне нравятся. Одежда большая часть из мидл маркета
ПлюшкамиБалуюсь• 09 сентября в 11:41
Ответ дляМасяня Я
Оточуючим, другій половині, наприклад був у вас старенький нормальний робочий телефон, а ви собі айфон купили і ТД...
Та всім байдуже який у вас телефон, труси чи прикраси. Якщо ваша внутрішня жаба кричить, що треба вихвалятись матеріальним речами, так робіть це на здоровʼя, але більшості немає ніякого діла до інших.
Ангел-предохранитель• 09 сентября в 11:46
Ответ дляМасяня Я
Я знаю людину одну, у якої зп майже 10 000 Дол у місяць, чесно зароблені, не украдені і ця людина ходила дуже щовго з 7, а потім поміняла на 9 чи 11 айфон.... Хоче уже всі казала не здобичі, блін ну ти що, і людина відповідала мені цього вистачає, хоча вся сім´я має все по найновішому тренду моди....
У нас в Украине есть знакомый, совладелец айти компании. Сколько я помню-он всегда был с кнопочным телефоном. И никто ему ничего не говорил
Пуки-куки• 09 сентября в 11:47
Ответ дляМасяня Я
Що це значить щипач і шахрай???
Так и означает. Они выбирают самого показушного, кто прям орет о своей обеспеченности (и нет, это не богач). Пока вы как тетерев на свою успешность и достататок, с вам спокойно снимают браслеты и вынимают кошелек. Воруют в офисе, в транспорте, в магазине, чистят авто, на улице ограбят.
Кондуктор маршрутки• 09 сентября в 11:53
Ответ дляМасяня Я
Що реально цінне- здоров´я,мир, сім´я. Все інше лушпиння!
автор Масяня Я • 09 сентября в 12:06
Ответ дляПуки-куки
Ого... То есть глаза отводят в сторону.. ох уж эти жулики поганые...
Пожарник• 09 сентября в 12:07
Ответ дляМасяня Я
Та ні, вам навпаки ці люди цікаві, але ви до їх рівня недотягуєте, буває ж таке... Ну випадково, нерівня ви їм, а хочеться відповідати..
Нувориш пытается пробиться в круг олд мани?
автор Масяня Я • 09 сентября в 12:07
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ой, та майже прям всім байдуже які у вас труси???😁
автор Масяня Я • 09 сентября в 12:08
Ответ дляПожарник
Тіпа того...
Пожарник• 09 сентября в 12:10
Ответ дляМасяня Я
Тіпа того...
В том кругу работают связи, и богатство им демонстрировать не надо, там все все друг о друге знают.
Сусановна• 09 сентября в 12:21
В основному, прибідняюсь
Тишком_нишком• 09 сентября в 12:32
Мы с мужем очень скромно одеваемся и выглядим. Наш круг общения в основном соседи, продавцы, мастера и таксисты. Смысл перед ними понтоваться? Чтобы что? А так все улыбаются, хорошо относятся, скидочку иногда сделают...
Ненька наша• 09 сентября в 12:56
Я нічого нікому не заявляю, але ж оточуючи рахують все за мене.
Нічна ненажера• 09 сентября в 14:06
Ответ дляМасяня Я
І що?)) А ще він на старому авто і в хрящі жив? Віримо
Хочу на Балі• 09 сентября в 14:07
Ні, не заявляю. Понти це не для мене, з зарплатою 10 тисяч, і з зарплатою 100 тисяч виглядала однаково, трохи подорожувала але фотки ніде не виставляла, одиничні якісь для близьких друзів. Я в таких колах, що всім пофіг на ті телефони, прикраси, бренди. До речі, з самооцінкою у мене все норм, хоч і зараз я взагалі без доходів живу
БоВжеВільна• 09 сентября в 14:11
Ответ дляМасяня Я
Щоб сподобатись!
В инсте есть одна интересная блогер. По этому поводу грит, если мужчина обеспечен на свидание одеваете самое дорогое. Если не очень, все попроще и минимум .
ЯяяКакаджамбо• 09 сентября в 14:45
Ответ дляЦвіпканя
Больше наблюдаю, что всем этим, кроме авто и квартиры заявляют о себе те, у кого их реально нет
Якби не було, то заявляти було б нічим.
Крихітка на всі• 08 октября в 03:29
Ні, я цим вже перехворіла