Щира українка• 09 сентября 2025

Кулеба втік до Польщі

От вам і вся правда про тих, хто хоче воювати лопатами
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 09 сентября 2025
баян
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3760786
Воленс-неволенс• 09 сентября 2025
Втік...Провели з почестями...
Пургену мне• 09 сентября 2025
Где вы такое берете, я ещё негде не видела такой новости
Тишком нишком• 09 сентября 2025
Потужненько
Вишневий цвіт• 09 сентября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Втік...Провели з почестями...
Обіцяв повернутися
Слава Українi• 09 сентября 2025
Може він за лопатами?
Сокодавка ще та• 09 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
Ще вчора було таке
https://www.pravda.com.ua/news/2025/09/8/7529914/
Ганцю в кєдах• 09 сентября 2025
Молодець
все по ГОСТу!• 09 сентября 2025
Удалено администрацией...
Пургену мне• 09 сентября 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ще вчора було таке
Так пишуть що повернеться 20 вересня, подивимось.
Вкаблучках• 09 сентября 2025
Ухилянт ? Чи по роботі ?
Весела пiсенька• 09 сентября 2025
Только сейчас дошло до вас?
Кракадэ• 09 сентября 2025
Воно то ніби й по роботі, але ось ця фраза ’’Моя зарплата залежить від закордону. І в цілому я схильний захищати наш уряд. Але в певних колах у владних структурах все ще панує стара радянська ментальність, згідно з якою, якщо ти виїжджаєш за кордон як вільний громадянин, ти автоматично стаєш агентом, який змовився проти держави’’.
Ну то у нас не він один такий, було теж купа чоловіків, чиї доходи від цього залежали, тільки комусь зя, а комусь нізя.І виїздити, як вільний громадянин тепер не може переважна більшість. ТО чим він відрізняється від інших, яким заборонено, а лекції читати можна і онлайн, для цього не обов´язково прям виїздити, технології дозволяють.
Сокодавка ще та• 09 сентября 2025
Ответ дляВкаблучках
Ухилянт ? Чи по роботі ?
Емігрант же
Коник-стрибунець• 09 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
з відпустки? чи як?щось не знайшлв чого він поїхав,яка причина...але він ще й гоняє туди-сюди за кошти налогоплатників, тобто нас
Пургену мне• 09 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Так почитайте, чому і куди, посилання вище, там все написано.
Горлаю зрання• 09 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
Вчерашняя новость. С лопат глумился ТГ вечером, не стесняясь)
Кракадэ• 09 сентября 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Ви читаєте тільки заголовки ?

У пресслужбі розповіли, що через Польщу він поїхав на міжнародну конференцію World Knowledge Forum — 2025 в Сеулі. Там колишній очільник МЗС візьме участь у панельній дискусії на тему ’Переозброєння Європи’ та виступить на тему ’Уроки війни в Україні’.
Після цього він відвідає Польщу для участі в іншій конференції, а 20 вересня вже має повернутися до України — у той день він має виступити на публічному заході ’Кураж’ в Києві.
Kidstaff Bot• 09 сентября 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
uma• 09 сентября 2025
Он за самой качественной лопатой поехал, а вы на него уже наговариваете!
НадпотужнаПотужність• 09 сентября 2025
Ответ дляКракадэ
Ви читаєте тільки заголовки ?

ага. расскажите это кому-нибудь из офиса.
в 2024 года делегация из Украины, официальная, ехавшая через МИД, потерял двух бойцов, как только пересекли границу сто страной мечты от зеленого геноцидника- попросили полит убежища. На минуточку, официальные мордашки, все чинно и благородно было . А сколько чиновников разного ранга драпу дали....ооооо. кто расскажет
НадпотужнаПотужність• 09 сентября 2025
Ответ дляuma
а че не через прозорро маркет ищет лопаты, нарушает конкуренцию, очкастая лямблия
lus_so• 09 сентября 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Обіцяв повернутися
як тільки (лопату нагострить) так відразу і повернеться. Чесслово.
НадпотужнаПотужність• 09 сентября 2025
Ответ дляКракадэ
Удалено администрацией...