Пишу з калідору• 09 сентября в 13:04
Кіт демонстративно нас ігнорує
Чоловік кілька років тому не порадився з нами та взяв з притулку кота, який саме йому до вподоби. Ми з донькою хотіли рудого котика, а чоловіку до вподоби темні. Наразі кіт нас с донькою повністю ігнорує, ластиться та визнає тільки чоловіка. З дитиною не грає, мене царапає. Ходить за чоловіком хвостом та чекає на нього...Як виправити ситуацію?
КрестьянинДиор• 09 сентября в 13:19
Ответ дляТріль підпільний
так кормите его, давайте вкусняхи, играйтесь с ним
С кошками, это плохо работает 😃
У нас приблудная кошка дворовая, кормлю её я чаще, она мужа с работы ждёт, сядет напротив него и смотрит, ходит за ногами, и рядом ложится. Я у неё прислуга.
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:19
Ответ дляДивне створіння
У нас кошка такого окраса любила только маму, хотя она ее и не выбирала.
В мене в юності був котик, оюожнював маму, але до інших теж ластився, але мама для нього на першом місці... Але цей ігнорує нас та дивиться з презирством
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:21
Ответ длябарабанщица
Прямо як наша Царівна))
То ваша царівна з добрим дружнім поглядом)
Святатабожа• 09 сентября в 13:21
Ответ дляПишу з калідору
Ми його не ображали зовсім, він не хоче, щоб ми з донькою його навіть гладили, шипить
Подкармливать сёмгой и мойвой. Или принести домой рыжего бандюка.
Тріль підпільний• 09 сентября в 13:21
Ответ дляКрестьянинДиор
С кошками, это плохо работает 😃
ну не знаю, с нашими сработало) одна, которую котенком брали, даже не считает людей прислугой, а реально как семья себя ведет. а вот вторая, которую брали взрослой, та да, лежит и ждет пока обслужат, и ждет не молча, а с ором) но с годами ее надменность и ’оставьте и не трогайте меня’ ушли
Ответ дляПишу з калідору
Скажите спасибо что только смотрит ! У меня кошка была , тех кого не любила в обувь гадила , кого ооооочень не любила , обувь добывала из закрытой кладовке и гадила ))) так что вы своему коту просто безразличны .
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:22
Ответ дляЛЮБА
Ого, гадити у взуття то вже треш...мстива киця)
ХвилювАллочка• 09 сентября в 13:24
барабанщица• 09 сентября в 13:24
Ответ дляКумедна
А скільки такий коштує
Ви серйозно питаєте якусь цифру?
Коте (будь яке) може бути Безцінно. Як в прямому так і в переносному значенні. Справа не в грошах.
Лялькодзьоб• 09 сентября в 13:24
Ответ дляПишу з калідору
Я люблю котів, вже змирилася з тим, що він не рудий, хочу час від часу його погладити, а він морду кривить
Купіть якісь котячі ласощі, пригощайте його, і він буде майже ваш. Коти , чомусь, більше люблять чоловіків.
ХвилювАллочка• 09 сентября в 13:25
Ответ дляКумедна
А скільки такий коштує
Це подарунок на весілля молодятам.
Ответ дляПишу з калідору
Да Пуся была очень изобретательная и злая как черт , чужие из квартиры выходили через ее досмотр , иначе фиг живым и целым выйти из квартиры ))) хоть я ее принесла отбив у хулиганов , но и меня она терпела , любимчиков у нее не было , доберман и бультерьер ее откровенно боялись
Луковая• 09 сентября в 13:27
Ответ дляПишу з калідору
Так, але цей кіт вибрав сам чоловіка у притулку, як його побачив, почав орати та проситися до нього на руки. А от нас не любить з донькою....
Ну така природа, кіт обирає собі ’главаря’, а всі інші то так, принеси-подай, якщо дозволить, ну кіт це ж не іграшка, має свій характер. Відчепіться від кота, ігнорьте у відповідь або заведіть собі ’свого’.
Карапулька• 09 сентября в 13:27
Ответ дляПишу з калідору
Автор, духами пользуетесь? Если да, то учтите, что ему они пахнут раз в 20 сильнее. Может не нравится ваш запах. Или руки мылом каким-то сильно ароматизированным моете. Подумайте.
Если он игривый, купить веревку с пером и играйте с ним.
Карапулька• 09 сентября в 13:29
Ответ дляЛялькодзьоб
Неправда) наш котик любил меня больше всех, потом остальных, но со всеми был ласковый, всем мурчал) Кошки вот да, те часто мужчин выбирают в шейхи)
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:29
Ответ дляЛуковая
Так, теж помітила, я раніше думала, що тільки собаки обирають вожака, главаря, а киці лагідні до всіх домашніх
неДоЖиру• 09 сентября в 13:30
Ответ дляПишу з калідору
Есть такое
У меня котёнок с рождения в семье
Только с ребёнком время проводит
Я у неё уборщица туалета, когда беру на руки ,то видно что прям аж брезгует
У меня котёнок с рождения в семье
Только с ребёнком время проводит
Вітаміни косметика• 09 сентября в 13:31
в нас кошка любить старшу доньку тільки та дозволя себе кусат- кошка ще та кусюка.
А кіт чьоловіка обожнює- хоча той може гримнути на нього щоб на ліжку його не валявся. І що тепер мені їх не любити. Молодшу доньку - не дуже люблять томущо вона лізе гратися. А хто вам сказав що кіт хоче гратися? Ось вам і відповідь любові.. Серцю не прикажеш.
мне ніхто не любить з котів - а годую я їх і прибираю какулі-ригулі
неДоЖиру• 09 сентября в 13:31
Ответ дляПишу з калідору
Він одразу такий був, зараз трохи подобрішав до нас, але визнає тільки чоловіка чомусь
А хто його годує?
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:32
Ответ длянеДоЖиру
А хто його годує?
Я годую, а чоловік прибирає туалет
Вітаміни косметика• 09 сентября в 13:33
Ответ дляПишу з калідору
Схоже, але точно не знаю що це)) Характер в нього як у собаки, бігає за чоловіком як пес та виконує його команди, любить тільки його, нас в ігнор. Як пес, а не кіт)
поміряйте шерсть під пахвами- якщо біля 13-15 см то так це він. Ось мій нібелунг. ВОни мявкають тихо тихо. Там лапіща як у кроля. Здоровенний насправді- по фото не так видно
Грибной_Дождик• 09 сентября в 13:33
Шукайте підхід до кицьки) вона зрозуміла, що ви її не захотіли- це дуже мудрі та чутливі тварини
неДоЖиру• 09 сентября в 13:34
Ответ дляКрестьянинДиор
С кошками, это плохо работает 😃
Я тоже у своей,туалет мою
Я только с работы прихожу, она сразу на горшок ,на руки нет, брезгует меня
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:34
Ответ дляВітаміни косметика
А ваш нібелунг виходить теж тільки чоловіка визнає?
Электричка• 09 сентября в 13:34
Интересно, как они выбирают)
Мы подобрали с улицы котёнка
Дочь 12 лет просила
Я не хотела, у меня собака пожилая болела сильно. Тяжёлое было время
Я переживала только, чтоб кошка накормлена была, вакцинирована, стерелизована
Мне было не до кошки, я самая строгая была к ней
Все с ней играли и дружили. Мне не до этого было
Собаки уже нет...
Дочку кошка кусает и царапает
Мужа игнорирует, не идёт к нему
Меня же она преследует, разговаривает, приходит ко мне , бежит ко мне
Ну вот как?
В семье у нас все животных любят
Мы подобрали с улицы котёнка
Дочь 12 лет просила
Собаки уже нет...
Дочку кошка кусает и царапает
Мужа игнорирует, не идёт к нему
Ну вот как?
В семье у нас все животных любят
Карапулька• 09 сентября в 13:35
Ответ дляВітаміни косметика
Пригрозите, что сдадите на стельки!
Шутка)) Но вы прям кошачья Золушка)
Вітаміни косметика• 09 сентября в 13:35
Ответ дляПишу з калідору
так ... цеж чьоловіки - авторітет для нього чьоловік тільки
неДоЖиру• 09 сентября в 13:35
Ответ дляПишу з калідору
Я годую, а чоловік прибирає туалет
Так не годуйте
Захочеться поїсти,сам до вас прийде