Пишу з калідору• 09 сентября в 13:04
Кіт демонстративно нас ігнорує
Чоловік кілька років тому не порадився з нами та взяв з притулку кота, який саме йому до вподоби. Ми з донькою хотіли рудого котика, а чоловіку до вподоби темні. Наразі кіт нас с донькою повністю ігнорує, ластиться та визнає тільки чоловіка. З дитиною не грає, мене царапає. Ходить за чоловіком хвостом та чекає на нього...Як виправити ситуацію?
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:06
Ответ дляЛЮБА
Извиняться и еще раз извиняться перед котом , сами же накосячили
Ми його не ображали зовсім, він не хоче, щоб ми з донькою його навіть гладили, шипить
Укр_жіночка• 09 сентября в 13:06
Залиште кота в спокої. Напевно він відчуває, що він вам не до вподоби.
Заведіть другого рудого для себе
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:07
Ответ дляУкр_жіночка
Заведіть другого рудого для себе
Кіт цей не любить інших тварин, намагалися
Тріль підпільний• 09 сентября в 13:09
Ответ дляПишу з калідору
ну а шо поделать, тяжела кошачья жизнь) вы еще у кота спрашиваете, заводить ли вам кого?)
Свекруховна• 09 сентября в 13:10
А ви годуєте кота, як покірна прислуга? Якби мене ігнорував кіт, я б у відповідь ігнорувала кота🤭
Невгамовна• 09 сентября в 13:10
моя кошка тоже мужа больше любит, он у ее главный раб, хотя хотела ее именно я.
БолеИменее• 09 сентября в 13:12
За несколько лет у него уже сформировалось отношение и привычки. Раньше надо было об этом заботиться. Очнулись.
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:12
Ответ дляСвекруховна
Я люблю котів, вже змирилася з тим, що він не рудий, хочу час від часу його погладити, а він морду кривить
Дона Ко Ко• 09 сентября в 13:12
У нас был такой, принес свекр без нашего согласия и участия. Он нас с дочкой царапал , гадил на детскую кроватку и тд. Мужа только немного уважал. В итоге ушёл и не вернулся. Котиков надо выбирать самим. Сейчас у меня кот , как,, сыночек мой,,
, 11 лет, а он от меня не отходит. Воспитанный ,хотя с улицы.
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:13
Ответ дляБолеИменее
Він одразу такий був, зараз трохи подобрішав до нас, але визнає тільки чоловіка чомусь
Укр_жіночка• 09 сентября в 13:13
Ответ дляПишу з калідору
Тоді прийняти ситуацію такою як є і не чипати кота насильно
Укр_жіночка• 09 сентября в 13:14
Ответ дляХвилювАллочка
Наш демон это делает со всей семьёй
Ой який красотун
Ананомчикус• 09 сентября в 13:14
Ответ дляТак точно!
Ніяк😂
Ви ж його не хотіли от він вас і не признає😂
Да ладно, коту не потрібна причина, щоб когось визнавати чи не визнавати.
Я нашого кота люблю-обожнюю, а він любить молодшого сина. Радіє йому, спить у нього. А жерти просить в мене )
Тріль підпільний• 09 сентября в 13:14
Ответ дляПишу з калідору
так кормите его, давайте вкусняхи, играйтесь с ним
Дадосвидания• 09 сентября в 13:14
Ответ дляПишу з калідору
Не кормить)
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:14
Ответ дляДона Ко Ко
Так, але цей кіт вибрав сам чоловіка у притулку, як його побачив, почав орати та проситися до нього на руки. А от нас не любить з донькою....
Вкаблучках• 09 сентября в 13:15
Ответ дляХвилювАллочка
Наш демон это делает со всей семьёй
Но зато красииииивый
Файна_зупка• 09 сентября в 13:16
Ответ дляСвекруховна
Ви ще не бачили, як дуюється мій папужка
Пишу з калідору
• 09 сентября в 13:17
Ответ дляТут надолго
Порода нибелунг у вас
Схоже, але точно не знаю що це)) Характер в нього як у собаки, бігає за чоловіком як пес та виконує його команди, любить тільки його, нас в ігнор. Як пес, а не кіт)
Дивне створіння• 09 сентября в 13:17
У нас кошка такого окраса любила только маму, хотя она ее и не выбирала.
Кумедна• 09 сентября в 13:18
Ответ дляХвилювАллочка
Наш демон это делает со всей семьёй
А скільки такий коштує
Так точно!• 09 сентября в 13:19
Ответ дляАнаномчикус
У мене дві кішки і найбільше люблять мене. Я їх годую, якщо приходить хтось під ковдру проситься то теж до мене. Я можу їх пожмакати, пообнімати)) а от чоловіку і сину не завжди перепадає таке щастя😁
КрестьянинДиор• 09 сентября в 13:19
Ответ дляТріль підпільний
С кошками, это плохо работает 😃
У нас приблудная кошка дворовая, кормлю её я чаще, она мужа с работы ждёт, сядет напротив него и смотрит, ходит за ногами, и рядом ложится. Я у неё прислуга.