Лапка• 09 сентября в 14:35
Циталопрам (есциталопрам)
Дівчатка підкажіть будь ласка , у когось таке було - пью антидепрессант циталопрам - третій тиждень пішов на повній дозі 20 мг , стало наче ще гірше - коли почала пити повне дозування , тремор зʼявився, слабкість якась в руках і ногах і постійно зіваю . До лікаря записана аж на кінець місяці , підтримайте порадами , у когось так було ?
Надежда наш компас• 09 сентября в 14:52
У меня так было
И настроение было не очень
Совсем и апатия началась
И сердце колотилось
Потом всё пошло
Где-то за месяц
И настроение было не очень
Совсем и апатия началась
И сердце колотилось
Потом всё пошло
Где-то за месяц
Лапка
• 09 сентября в 14:56
Ответ дляНадежда наш компас
У меня так было
И настроение было не очень
Совсем и апатия началась
И сердце колотилось
Потом всё пошло
Где-то за месяц
И настроение было не очень
Совсем и апатия началась
И сердце колотилось
Потом всё пошло
Где-то за месяц
Спасибо , через месяц приема полной дозы ?
Королева спама• 09 сентября в 15:04
Приймаю саме циталопрам 20 мг - 26 день, теж тремор, депресія, тривога, апатія, тошнота- лікар сказав що пройде скоро.
Ви чимось прикриваєтесь?
Надежда наш компас• 09 сентября в 15:26
Ответ дляЛапка
У меня немного другая ситуация
Депрессии нет
Но из-за других проблем пришлось начинать с 2,5 мг
Потом 5 мг
Сейчас это 10 мг
Это полная доза моя
На полной дозе стало нормально за 3-4 недели где-то
Но сначала конечно совсем накатило очень депрессивное состояние и апатия
Самое интересное, что я даже не знала что такое бывает
У меня такого никогда не было
Это реально кошмар
А сейчас уже всё хорошо
И помогает с моей проблемой
Только вот задержка (надеюсь что от таблеток)
Депрессии нет
Потом 5 мг
Сейчас это 10 мг
Это полная доза моя
У меня такого никогда не было
Это реально кошмар
А сейчас уже всё хорошо
И помогает с моей проблемой
Надежда наш компас• 09 сентября в 15:28
Ответ дляКоролева спама
Ви чимось прикриваєтесь?
Мне кстати для прикрытия выписывали гидазепам
Но я смогла без него
Знаю техники дыхания при па
Получалось справиться
Но я смогла без него
Знаю техники дыхания при па
Получалось справиться
Лапка
• 09 сентября в 15:40
Ответ дляКоролева спама
Ви чимось прикриваєтесь?
Перший тиждень гідазем , потім нормально без нього
Лапка
• 09 сентября в 15:43
Дівчатка дякую , підбодрили . Бо я собі інші болячки малюю вже
Новорічна пальма• 09 сентября в 16:08
Ответ дляЛапка
Всі психіатри попереджають, що перший місяць може бути загострення, а потім має бути норм.
Пуки-куки• 09 сентября в 16:11
Ви підняли дозу - організм знову адаптується, від цього дня рахуйте 4-6 тижнів і має полегшати
У мене теж так було
Лапка
• 10 сентября в 11:41
Ответ дляПуки-куки
У мене теж так було
Дякую за відповідь
вентиляторная• 10 сентября в 12:34
Так масово людей переводять на АД, прямо епідемія, раніше так не було, більше на БАДи надіялись. Я фармацевт, пишу з огляду на продажі. Розумію, що зараз інші реалії життя, відповідно і проблем побільшало, плюс почалась ера доказових лікарів, все по протоколам, дослідженням. Всім здоров´я 🙏
Лапка
• 10 сентября в 12:42
Ответ длявентиляторная
Мене в Україні лікували від тиску, тахікардії і т.ін. 3 роки десь
Зараз живу в Европі і коли потрапила до лікаря в 2022 виписав антидепресант- я як на світ народилась , всі симптоми пройшли - я просто почала жити . Пропила рік і потім півтора роки не пила . А зараз в мене дуже нервова робота з людьми - іде криша потихеньку дивлюсь , до того ж батьки в Херсоні , кожен день переймаюсь . Бачу що не вивожу - почала знову пити - але якось по іншому вже , або ж я вже не памʼятаю як тоді було . Лікарю вчора написала - сказав теж чекати поки . А в мене ще й розлад за здоровья додався . Ну якось так 😢
Позіхання і якась слабкість в руках і ногах мене насторожила
Лапка
• 12 сентября в 14:48
Ответ дляПуки-куки
У мене теж так було
Підкажіть будь ласка , які саме симптоми у вас ще були ?
Пуки-куки• 12 сентября в 18:24
Ответ дляЛапка
У мене в основному нудота, тривожність підвищувалась, спати постійно хотілося, пітливість сильна була. Ну і апетит шалений був на початку, я набрала немало кг за рік (але я до того була дуже худа, тому для мене це не було проблемою). Зараз третій рік пʼю, періодично міняю/додаю препарати, і від нових тільки сонливість буває. Основний препарат - есциталопрам, його не міняю вже три роки