Сіточка• 09 сентября в 15:01
Пристал мужик на улице
Стою на светофоре, жду зелёный
Рядом стал мужик, пьяный, с перегаром.
А у меня руки были сложены друг к другу, типо холодно.
Он мне говорит;
Замерз? Щас мы расчехлим (с)
Ну перехожу дорогу, он криком на меня : иди сюда..я забежал в атб которое сразу было и все.
Что это за неадекват? Что ему было нужно?
Рядом стал мужик, пьяный, с перегаром.
Он мне говорит;
Замерз? Щас мы расчехлим (с)
Ananasprotivogaz• 09 сентября в 15:03
А вы кто он, она, оно? Если он, то чего такой трусливый?
неДоЖиру• 09 сентября в 15:06
Ответ дляAnanasprotivogaz
Троллоло:)
Дуняша• 09 сентября в 15:06
Раджу вам не намагатись аналізувати поведінку кожного неадекватного, наразі їх доволі багато
Сіточка
• 09 сентября в 15:06
Ответ дляДуняша
Тем более алкаш
неДоЖиру• 09 сентября в 15:07
Ответ дляДуняша
Наразі, особисто для мене, саме автор більший неадекват, ніж якийсь маргінал
Малая Налегке• 09 сентября в 15:07
Ви ж записали його адресу? Ну, щоб ми збігали запитати, що він хотів.
Дуняша• 09 сентября в 15:08
Ответ дляСіточка
Тем более алкаш
Ну так навіщо вам знати що він хотів і «що за неадекват»?) самі ж пишете «тим більше алкаш»))) у мене пів району алкаші, оце ще б на кожного увагу звертати і думати що у нього в голові…
А я з косою• 09 сентября в 15:08
Ответ дляМалая Налегке
Нет, он убежал спрятаться в АТБ
Сіточка
• 09 сентября в 15:16
Ответ дляБабка-байкерша
Может выпить хотел предложить. Согреться так сказать
По мне видно что я не алкаш
Сіточка
• 09 сентября в 15:17
Ответ дляМексиканочка
Какой у вас рост и вес? Сколько вам лет?
23 года)
Блин вы такое спрашиваете
Рост 180
Вес 65-67 где-то
Блин вы такое спрашиваете
Рост 180
Вес 65-67 где-то
Меряю от 0• 09 сентября в 15:19
Ответ длянеДоЖиру
Підтримаю, це ж яке нудне життя у автора , що ось так аналізувати повідку рандомних людей.
УраганнаЯ• 09 сентября в 15:26
Ти правильно зробла, що не вступав у контакт і просто пішов у безпечне місце 👍
Такі ситуації дуже типові: п’яні люди часто можуть поводитись дивно, гучно, навіть агресивно — але найчастіше без конкретної мети. Він, скоріш за все:
просто хотів ’поговорити’ або спровокувати, бо алкоголь знімає бар’єри;
міг сприйняти твою позу (зігріваєш руки) як привід пожартувати чи ’підколоти’;
крик ’іди сюди’ — теж п’яна спроба домінувати або втягнути в діалог;
реальної мети (пограбування чи ще щось) може й не було — такі люди часто діють хаотично.
Тобі пощастило, що був поруч АТБ, ти добре зреагував: уникнув контакту, не сперечався, не зупинявся. Це найправильніша стратегія.
Сіточка
• 09 сентября в 15:31
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую
Забрала і не сказала• 09 сентября в 15:37
Ответ дляДуняша
Ой і не кажіть, це якийсь треш скільки їх розвелося цих алкашів і наріків
Забрала і не сказала• 09 сентября в 15:38
Ответ дляСіточка
23 года)
Блин вы такое спрашиваете
Рост 180
Вес 65-67 где-то
Блин вы такое спрашиваете
Рост 180
Вес 65-67 где-то
Худенький совсем