ДинамоКит• 09 сентября 2025
Батьківські збори- ви завжди на них ходите?
СамавиховуюКота• 09 сентября 2025
Не, просто кидаю вовремя деньги на карту родкомитету и меня уже 10 лет никто не трогает.
ВундерКИНГ• 09 сентября 2025
Ходили все 11 лет вместе с сожителем, всё сдавали первыми , хоть реально в классе были самые нищие.
Такое чувство как лохи мы.
Байрактара• 09 сентября 2025
Ходила, но с каждым разом вижу, что нет смысла. Ходят только одни и те же 5-7 человек
КапитанльнаЯ• 09 сентября 2025
Ответ дляДадосвидания
Хожу , но у нас они не долгие 30 минут
А що у вас обговорюють?
У нас не проводять.
ДинамоКит
• 09 сентября 2025
Ответ дляДадосвидания
Хожу , но у нас они не долгие 30 минут
В нас по 2 години батьківські збори
Воду переливають туди сюди
Чоловік відмовляється йти…
Що написати вяителю?
Воду переливають туди сюди
Чоловік відмовляється йти…
Що написати вяителю?
Локшина на вухах• 09 сентября 2025
Ответ дляДинамоКит
В нас по 2 години батьківські збори
Воду переливають туди сюди
Чоловік відмовляється йти…
Що написати вяителю?
Воду переливають туди сюди
Чоловік відмовляється йти…
Що написати вяителю?
Напишіть що не можете, а самі потім у когось узнайте, що важливого було.
Байрактара• 09 сентября 2025
Ответ дляДинамоКит
В нас по 2 години батьківські збори
Воду переливають туди сюди
Чоловік відмовляється йти…
Що написати вяителю?
Воду переливають туди сюди
Чоловік відмовляється йти…
Що написати вяителю?
На работе
Ленне-Рейма• 09 сентября 2025
а я люблю ходить на собрания, всегда хожу )) но у нас процентов 70 приходит, формальности всякие анкеті, деньги учебники,
Давно без алко• 09 сентября 2025
Не ходила, бесили меня эти все разговоры, проблемы и тд. Муж спокойнее к этому относился, он и ходил.
Сунуся в чужі справи• 09 сентября 2025
Стараюсь ходити, вчитель цікаво розказує про навчальний процес, як це пов´язано з розвитком дитини, чому така тема саме в такому віці.
Ось будуть дроби, будемо замовляти піцу, щоб діти наочно розуміли. На географії вони їздили в похід на орієнтування. А на зборах ми займалися організацією цього походу, обговорювали, у кого є намети, спальники і казани.
У старшої доньки збори не такі веселі, але теж нічогенькі. Грали в крокодила.