Кучерявочка• 09 сентября в 18:15
Коричневі лілії
Деякі лілії дуже сумно виглядають - повністю стебло коричневе. Це їм уже все? Шось з цибулиною, хвороба? На той рік не чекати квітування?
Кучерявочка
• 09 сентября в 18:32
Ответ дляШтора с кисточкой
Осінь. На наступний рік знову виростуть.
Ну ось дивіться: поруч дві лілії одного сорту, одна вже як мертва геть, а інша - оце дійсно, як ви кажете, просто осінь
Кучерявочка
• 10 сентября в 15:53
Ответ дляФрекенБок
Їх вже давно треба було зрізати під корінь
Та наче не зрізаються вони під корінь, фотосинтез потрібен для бульби. Ці чорні - да, вже нічого не дають, а зелені не треба обрізати
Госпожа Белладонна• 11 сентября в 17:18
Ответ дляКучерявочка
Ось теж половина зелені, половина сухі
выкопайте одну и посмотрите луковицу.
Может с луковицей что то?