Перша леді колгоспу• 09 сентября в 20:00

Вигнала дітей

2 хлопці , 15 і 10 років
З їх батьком живемо окремо. Він від мене не далеко живе, тому вони живуть трохи в мене трохи в нього
Забезпечую їх сама, їх батько взагалі не бере жодної фінансової участі в їх утриманні. Сам вже 3,5 роки сидить на шиї свого сина від першого шлюбу.
Я працюю на важкій фізичній роботі, замучена майже постійно. Купую одяг який вони хочуть, старшому телефон, всі шкільні потреби закриваю, але віддачі за це 0.
Коли приходять до мене то постійні сварки і бійки між ними. Вчитись не хочуть, точніше старший не хоче, а молодший дивиться на старшого і теж не хоче.
Мене не слухають зовсім, допомоги від них ніякої. Пробувала їх заставити до допомоги по дому. Але або не хочуть або просять за це гроші.
Дивляться на свого тата, який зранку до глибокої ночі тільки сидить в комп’ютері і грає ігри. Виховання дітей його не цікавить взагалі.
От сьогодні я їх просила 10 разів вчити уроки, вони спочатку казали «потім, потім» Потім взагалі знову почали сваритись і битись.
Я не витримала і вигнала їх до батька в сказала щоб до мене взагалі більше не приходили
Але як мені жаль і їх і себе.
Їх, бо не дурні хлопці, а дійсно розумні і здібні. Тільки я не можу до них достукатись щоб вчились.
І себе шкода. Бо я з таким способом життя, на роботі важко фізично, а дома нерви і сварки, то я скоро в лікарню попаду.
Що мені далі з ними робити?
Забризкана водою• 09 сентября в 20:48
Ответ дляБубль Гум)
Звичайно. Собі купити новий, а йому свій старий
Ну якщо айфон то так. А якщо якийсь бюджетний Андроїд то там може бути нічого віддавати вже. Мої всі лишень утилізувати, там нічого ’доношувати’.
Божий одуванчик• 09 сентября в 20:50
Авторе, як то не тяжко, але обирати себе. Ніхто і ніколи ніякі жертви не оціне. Дійсно, якщо ще можна ’врятувати’ молодшого, то йому строгі правила. Обом установка - до 18 забезпечую мінімум, потім навчатися, не хочеш навчатися, працювати. Мама - не офіціантка і прибиральниця, а також людина зі своїми потребами і бажаннями. Всьо, лавочка прикривається. І якщо раптом на це знайдете сили, то будьте послідовні, не дозволяйте собі розм’якати.
Барабасиха• 09 сентября в 20:56
Одяг, забавки, телефони - то все зайве у вашому випадку. Діти повинні мати якісь обов´язки по дому. Вони обоє здатні приготувати, прибрати, зробити елементарні побутові речі, в інакшому випадку їх чекає доля їх батька. Вкалуєте ви, діти ростуть побутовими інвалідами, які за допомогу мамі вимагають грошей. Міняйте правила устрою в своій сім´ї. Зберіть їх, розкажіть, як складно вам одній працювати, що вам потрібна їхня допомога. Всі витрати виключно на харчі та необхідний простий одяг. Перелік обов´язків конкретно кожному персонально, щоб потім не казали, а чого я. ПОяснення де вони будуть і що з ними буде, у випадку чого.
Уси Пуси• 09 сентября в 21:05
Діти це щастя мамине