Йогуртікс1• 10 сентября 2025
Якщо дитина/діти перебирають їжу, не їсть чужу їжу та обіди зі шкільної їдальні
як ви реагуєте?
Сладко-соленая• 10 сентября 2025
До окончания школы сыну давала с собой еду, не хотел в столовой есть и покупать там тоже. Терерь в институт даю с собой готовое. Так и живем)
Бадабум• 10 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Буде голодна- поїсть
Не факт!!!!! Есть разные дети!!!!! Вы же не знаете какие психологические тараканы в голове конкретного ребенка? Я про свою тоже слушала что будет голодная поест, избирательный аппетит это все бред. Ты не научила ребенка есть .... Моя и трое суток может не есть....
Бадабум• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Просто занадто часто чую, бачу оце ’буде голодний з´їсть хоче небудь’, ніби всі змовилися і кажуть одне й те саме
Ну люди ппосто далеки от этого. Их дети голодные и бросаются на любую еду ... Но такие не все,
Бадабум• 10 сентября 2025
Ответ дляТочноБудет
Может они правы?
А если у ребенка расстройство пищевого поведения,? Тогда не правы!!!!
ПампушОК• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
АбасраЦЦа! Уже и диагноз есть. !!
Я 50 лет не ем чужое. Особенно,когда посмотрю ,как повариха курит в рабочее время. Кто может гарантировать то,что она руки моет!??
А может она спешила и после туалета не мыла руки .. Что не нормально в том,что я не верю в условную ( придуманную ) аккуратность?
Проходишь мимо иной телки: от нее воняет так...папа...,что мужские носки в обуви работяги это фиалки
Хлеб, мясо, овощи, фрукты не едите? Ну их же тоже кто-то трогал руками.
ПампушОК• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
Не ест- к психиатру,
Не любит манную кашу- к психиатру
Не хочет стоять стадом под метроном в садике- к психиатру!
Все,что не так,как надо стану- к психиатру!
И эти люди рассказывают мне о том,что совок- зло.
Не любит манную кашу- к психиатру
Мля, намешала мух с котлетами.
Дрочить на совок - это точно к психиатру.
ПампушОК• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Моя взагалі не фанат супів, та інших блюд, де все намішано. Їсть гречку, вівсянку, запечене м´ясо, салати з свіжих овочів, випічку, фрукти. Ну солодощі звичайно.
Ну то складайте в контейнери дитині те, що їсть. В чому проблема?
Бадабум• 10 сентября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так це правда.
Ви бачили голодну людину, у якої живіт від голоду крутить, в вона принципово не їсть?
Люди с расстройством пищеаого поведентя не будут есть. К этим расстройствам относятся булимия, анорексия и ищбирательный аппетит. Эти люди будут худеть но есть не будут. Что Вам непонятно?
Борщичок• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Потому что у многих так и есть. Если ребёнок голодный и всё равно не ест, то тут надо вести к врачам.
Борщичок• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
АбасраЦЦа! Уже и диагноз есть. !!
В школе вы тоже в столовой ничего не ели, в кафе, ресторан не ходите, в магазине ничего из готовой еды не покупаете ?
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
АбасраЦЦа! Уже и диагноз есть. !!
Ненормально, що інстинкт виживання (поїсти, коли голодний) має брати верх над почуттями до немитих рук немитої поварихи. Їжа проходить термічну обробку і настпажться не руками. Описане вами не є показником здоров´я а загальному сенсі. Так, якесь із відхилень, їх зараз багато. Норма взагалі поняття умовне.
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Мои дети не всё едят,ни в столовой ни в гостях ни в кафе. Что здесь такого ненормального, не пойму,взрослые тоже не все едят. Если мне не нравится на вид блюдо или я брезгую,почему я должна давиться и детей заставлять?
Сонечко• 10 сентября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Агаааа, я вас нашла. Закон сохранения. Если где то убудет, значит где то прибудет. Вашу гречку мой сын ест.
Завтрак обед и ужин. Каждый день, 8 лет. Это капец.
Моя картопля фрі або смажена хоч три рази на день ..не набридає і не тошнить 16днів на відпочинку щодня по два рази
Борщичок• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
До чого тут активний спектр? При аутизмі там взагалі якісь дієти спеціальні лікар назначає. У дітей, і дорослих теж, є свої смаки, і це база. У когось більше не улюблених продуктів, у когось менше. Я думаю, це нормально
Ну тогда готовьте вашему ребёнку везде и всегда ланч - боксы с домашней едой. В школу, в гости , на прогулки. Какие ещё варианты, если у ребёнка такие проблемы с едой?
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Не завжди. В мене дитина якось пів дня ходила голодна, бо не хотіла їсти кабачкову ікру. Врешті здалася я, а не вона. Також не раз забувала взяти бутерброд в школу, теж від чого обіди не їла. Певно, вона коли голодна, не відчуває якогось болю чи щось таке.
Кабачкову ікру??? Ну не чудіть)))
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
Не ест- к психиатру,
Не любит манную кашу- к психиатру
Ну може краще відразу перевірити, це виіпос (ой, даруйте , особливість характеру) чи діагноз?
Ответ дляБорщичок
Ця людина їзде на відпочинок з набором посуду, в тому числі і в олл, і вважає себе нормальною
Тут колись тема про це була. Типу взяти на олл мультиварку
Борщичок• 10 сентября 2025
Ответ дляЕленка14
Я не знала , что столько людей с психическими расстройствами вокруг.
Крайня невістка• 10 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Ну, картошка фри то понятно. То само собой ))))
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Саме так. Коли з´їде від мами, у дівчини все налагодиться. З попередніх тем, донька боїться висловити свою думку. А в цій пише, що дитина пів дня голодна була, бо не хотіла їсти кабачкову ікру, і здалася не донька, а авторка... Ще якісь випробування дитині влаштовує. Там треба лікуватися, і скоріше мамі
Кабачкова ікра... Дитині... Серед дорослих важко знайти любителів цього ’делікатесу’, не те що серед дітей)
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Знаєте що саме цікаве, що тоді теж були такі які все одно не їли траву і тп , просто вони помирали першими. В моєї бабусі в її матері було 10 дітей було, вижило 4ро, і одна сестра як її не просили не благали не їла те що мати могла зробити дітям, казала не можу і все. Так і померла в голод сама перша. І такі випадки були теж описані що хтось все ж таки їв листочки траву а хтось не міг навіть через силу....
Ну так це теж свого роду механізм природи - відсіяти ’брак’, просто в сучасних реаліях він не працює.
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Просто не нравится и всё. Вы все едите?и устрицы и сердечки куриные и котлеты с батоном?
Не автор коментаря, але... Так. Я МОЖУ їсти все, абсолютно, чим можна наїстись. і це абсолютна норма. Звісно, в умовах відсутності дефіциту у більшості людей є вподобання, це теж норма. Але так, людина в базі здатна жерти все, що можна прожувати чи проковтнути і в подальшому розщепити на благо своєї життєдіяльності
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
согласна, я тоже в ахуе.
а еще мне тут окр лепили, за то что я приходя домой после траллика руки мыла. мол это не здраво - брезговать после грязных поручней, тот в носу поковырялся, тот жопу чешет..
Брєзговать, так, нездорово (до певних меж, це теж захисний механізм). А мити руки, заходячи в приміщення чи перед їжею - це основи гігієни.
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а в чем уже у матери?
А яка нормальна мати дасть дитині кабачкову ікру і буде очікувати захват від цієї страви?)))
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляГолубка миру
О Боже, я не задумувалась, що це може бути пробоемою. Аж до ваших питань.
А можна я за свого скажу?
Не їсть рибу ні в якому вигляді, не їсть перемелене м´ясо. Тільки шматками. Не їсть ніякі овочі і зелень, тільки огірок.
Я думала переросте, але вже 11
А можна я за свого скажу?
Я думала переросте, але вже 11
О, як з мого злизали)
Маруська Му• 10 сентября 2025
Ответ дляЕленка14
А, ну успіхів їй))) Хоча, жити не заважає ні собі ні людям, то може й ну його, то лікувати, всерівно не ’вилікують’. Всі ми з тими чи и іншими тарганами
Ответ дляМаруська Му
Та й мені все одно. Тільки ж ця, начебто нормальна людина, ще на першій сторінці накинулася на всіх, вважаючи всіх ’ненормальними’
Але насправді, це заважає самій людині, дуже обмежує її. Одні це розуміють, а інші ні, і все що можуть, тільки обізвати інших. Почитайте її допис на першій сторінці
Творю чудеса• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
моя може і з´їсть, але ж блювотний рефлекс)) пам´ятаю, як їй в Тітці Кларі пиріжок не сподобався - то дуже швидко повернувся назад
все по ГОСТу!• 10 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Такі існують повірте.
На початку війни ми жили в підвалі два місяці. Біля 100 людей. І діти теж. Готували з чого було разом. Спочатку були діти, які отак не іли. Не було можливості готувати їм окремо.
Через тиждень їли все що готували. Перекосів не було - ні з чого.
Моя дитина, яка не їсть, теж їла все. Бо обирати ні з чого було