Йогуртікс1• 10 сентября 2025
Якщо дитина/діти перебирають їжу, не їсть чужу їжу та обіди зі шкільної їдальні
як ви реагуєте?
все по ГОСТу!• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Моя донька дивилася такі фільми, і читала такі твори. І? Одна справа - почитати про це, поцікавитися, як тоді жили люди, інша справа - почати ним наслідувати в наш час. Донька ніколи не відчувала якусь провину перед історичним минулим за те, що у теперішньому перебирає їжу. Це все одно що мати сором користуватися інтернетом в наш час, коли 1000 років тому інтернету не було.
Вам не про те писали.
Не гнівіть в тому сенсі, що ваша дитина навряд чи була в обставинах, коли їсти не було чого, перекосів не було ніяких, зовсім. Тільки те, що дають, без переборів.
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Чужую еду и не надо есть. На все остальное реагирую просто - не ест, значит не голодный. Захочет есть - поест.
Каркуша Клара• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Просто занадто часто чую, бачу оце ’буде голодний з´їсть хоче небудь’, ніби всі змовилися і кажуть одне й те саме
Закони байолиджі
Шкварочка• 10 сентября 2025
Ответ дляВинник
Я наоборот не понимаю детей и людей которые едят все подряд без разбора.
Для меня это странно.
У меня и у моих детей есть любимые и нелюбимые блюда и продукты какие-то.
Для меня это странно.
У всіх є. Але нормотипові люди за інших обставин можуть їсти страви, які не люблять. Коли більше нічого немає. В поході, чи в підвалі під час окупації.
Нейровідмінні люди з рас можуть вмерти з голоду поруч з тарілкою їжі, яка для них не така.
Вчасно це діагностувати - справа батьків.
Шкварочка• 10 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Проблема є, низька вага. Особливо зараз..швидко втомлюється, дефіцити в аналізах. Впливає на навчання. слабкість і тп. Психіатр попався не дуже, на рас відмовилася перевіряти, відправила до гастроентеролога, той до психіатра. І так по колу. Зараз проходить обстеження. Додали невролога бо були втрати свідомості, кардіолога, та ендокринолога.
Коли вона була меншою я могла її обманути щось підсунути зараз вже не прокатить. Таблетки сиропи теж не п´є якщо не смакує. Паралельно ще знайшли наче нормального психіатра, порадили. Всі розмови про треба нормально їсти навіть від лікарів марна справа. Рибу яйця не їсть взагалі. Помідор наприклад ніколи не пробувала. Мікро порції. Не їсть суші, піцу, бургери не п´є газовані напої. М´ясо чи курку вкрай рідко і такі мікро порції що жах. По гастро було все в нормі.
Навіть якщо поставлять діагноз рас, це нічого не змінить, апетит не з´явиться, і розуміння що треба їсти на жаль теж. От по аналізах скажуть приймати вітаміни, в як , якщо вона їх не п´є? Це дуже важко ((( не працює ні покарання, ні позитивна мотивація, спробувати перчик чи креветку за 100грн чи час в телефоні, ні не погоджується.
Вам в одній із ваших тем мама дитини з рас і перебірливістю в їжі розписала шикарну схему роботити з цим розладом. Це довга і кропітка праця, але дієва. Чому ви не хочете скористатися її порадою - це для мене загадка. Як і похід до іншого психіатра затягнути на 3 місяці - теж дивина.
Каркуша Клара• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
АбасраЦЦа! Уже и диагноз есть. !!
Я 50 лет не ем чужое. Особенно,когда посмотрю ,как повариха курит в рабочее время. Кто может гарантировать то,что она руки моет!??
А может она спешила и после туалета не мыла руки .. Что не нормально в том,что я не верю в условную ( придуманную ) аккуратность?
Проходишь мимо иной телки: от нее воняет так...папа...,что мужские носки в обуви работяги это фиалки
Если вы не знаете о наличии у себя какого-то диагноза, это не значит, что его нет.
Вы вот, не смогли осилить текст из трёх предложений, это уже один из признаков отклонения
Малая Налегке• 10 сентября 2025
Нормально!Нехай їсть вдома, перевірене і те,що любить.
Чи бере з собою.
Це краще ніж бути зовсім «непереборчивим»і їсти сміття.
Чи бере з собою.
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Наша пісня хороша, починаєм її знову?
Вы же сами эту песню заново начали
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Наверное, большинство не заморачивается так, как вы
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Високосенситивна дитина, може бути аутичний спектр або ні якщо немає інших симптомів. Чи є певнмй набір продуктів які не вживає? Чи є певна консистенція їжі яку не їсть?
О Господи
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Тот коммент был не про стыд и не про чувство вины, а про то, что пол дня не поесть - это не голод. Вот если бы она несколько дней не поела - ела бы то, что дадут. Вот тогда бы она почувствовала голод
Но к чему ваши вопросы, если для вас норм подстраиваться под ребенка? Каждый делает так, как ему удобно и никто не должен делать то, что делают другие.
Для меня не трагедия, если ребенок не поест пол дня. У нас либо готовит сам, либо ест то, что есть, либо не ест вообще 🤷🏻♀️
Все питаю зарання• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Тому що це працює абсолютно з усіма дітьми, крім тих яким дують в попу, танцюючи з бубнами
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
16 років танцюю біля плити щоб дитина їла. Має великий дефіцит ваги. ЖКТ норм. Вже майже готова йти з дитиною до психіатра, щоб ставили аспегера.
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Так це правда.
Ви бачили голодну людину, у якої живіт від голоду крутить, в вона принципово не їсть?
Так, бачила. Якщо ви не бачили, то не значить що таких дітей не існує.
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Дитина не хвора, просто не любить чужу їжу і все.
Скоріше за все хвора. Або ЖКТ, або психіатрія. Сама в шоці. Думала що мій переросте і стане їсти все підряд, а стало тільки гірше.
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
А якщо б ваша дитина не їла 3 доби, бо їжа що на столі і в холодильнику їй не підходить. Це було б норм?
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Да, норм. Не подходит - готовь сам. Не желаешь готовить, не желаешь есть - не голодный
У меня все просто, без танцев с бубном
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
У меня все просто, без танцев с бубном
а він свідомість почне втрачати. У вас є запасні діти?
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Да, у меня двое. Есть запасной
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Да, у меня двое. Есть запасной
У мене було троє. Зараз двоє. Діти можуть вмирати дуже швидко. За 6 годин. Від все добре, до ваша дитина померла.
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я вам очень сочувствую, правда. Это огромное горе.
Но я очень сомневаюсь, что ребенок умер от голода. Что еда в холодильнике была, но ребенок не ел и от того умер
И мой ответ был относительно здоровых детей. Понятно, что если ребенок не нормотипичный, либо нуждается в специальной диете, когда противопоказан определенный набор продуктов, либо, когда у ребенка приобретенные психические расстройства связаны с питанием, то это совсем другой разговор и в таком случае, конечно, приходится работать с врачами и танцевать с бубном вокруг ребенка и его питания
А_мій_самий_самий• 10 сентября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Перша дитина померла від пневмонії, але низька вага не дала шансів вижити. Якщо б народилась з більшою вагою то шансів було б набагато більше.
А ця дитина що я зараз танцюю з бубном, тільки зараз після 14 років на фоні стресів війни вилазить те, чого раніше не було. Всім дітям щось не подобається. Всі щось не їдять. а тут раптом раз і. Мені вже 2 лікаря сказали про те що це не їх паціент. Вага критична. Можливі ускладнення з серцем. Краще звернутись до психолога щоб отримати офіційний діагноз.
Це я до чого. Не кажи гоп, поки не зачіпило.
Божий одуванчик• 10 сентября 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Я еще раз повторюсь, мой ответ относится исключительно к здоровым детям, без психических отклонений, нормотипичных и тех, которые не нуждаются в специальных диетах. Нездоровые дети - совсем другой разговор
И, кстати, психологи диагнозы, особенно официальный, не ставят. Психолог - это не врач. Обратитесь к психиатру
Федорино Горе• 10 сентября 2025
Ответ дляБадабум
Не факт!!!!! Есть разные дети!!!!! Вы же не знаете какие психологические тараканы в голове конкретного ребенка? Я про свою тоже слушала что будет голодная поест, избирательный аппетит это все бред. Ты не научила ребенка есть .... Моя и трое суток может не есть....
І що ви запихаєте їй їжу?
Святатабожа• 10 сентября 2025
у моего ребенка ARFID
потому я знаю что не работает у таких детей ’будет голодным - поест’
а что там у вас - хз
Кудрі кручу сама• 10 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Дитина може просто гидуати їсти їжу в закладах громадського харчування, школі і т.д. Невідомо хто, як, з яких продуктів це все готує. Можуть бути таргани і т.д. До чого зразу ліпити артистичний спектр?
Кудрі кручу сама• 10 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Було б смішно, але саме з запитом що племінник не їсть в садочку, певний набір продуктів, не їсть фрукти звернулись до психолога - і всі лікарі як ви, все Ок, зголодніє - поїсть, треьа виховувати. Через пару років підтвердження аутичного спектру, откати, откати, важкий 😞
В моєму випадку причиною того, що донька категорично не їсть в садочку, виявились таргани. Як дізналась пізніше, вони були і в групі, і на кухні, лазили по всім поверхням.
Бюст Березуцкого• 10 сентября 2025
ну значит утром поел
и с собой взял ланчбокс
и все
у дочки в классе есть такой мальчик - ест что-то свое
остальные едят в столовой
и с собой взял ланчбокс
и все
остальные едят в столовой
Бутерброд з ікрою• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Так дитині 17 років буде. Виросла вже майже. Це все дитинство так ’перебирала’, нічого не змінилося. В лікарні правда один раз були проблеми через це, в 2 роки захворіла. Відмовлялася їсти лікарняне кашу. Але потім в лікарню не довелося лежати, тому більше нам це жити не заважало. Хіба що в ресторан не підеш, але нічого страшного - все одно чемодана грошей не ресторани немає)
Пусть сама сеье готовит, то, что ест.Продумывает, чтоб были продукты, время на готовку итп.
Бутерброд з ікрою• 10 сентября 2025
Ответ дляСонечко
Автор я мати дитини на яку ’буде голодна поїсть’ не працює...
Вдома готую їй окремо в залежності від того що іншим, в школу перекус який з´їсть. В гостях або їсть те що може або сидить голодна. І так після 3-4років. Дітей в мене двоє тож син їсть нормально. Я сама маю вибірковість в їжі. Тож розумію свою дочку. Але бентежить що практично не має в раціоні білку. Зараз вона підліток. І на жаль маємо дефіцити. Шукаємо причини і вирішення проблеми....
Перевірте дефіціт вітаміну В12