Коник-стрибунець• 10 сентября 2025

Можна поєднувати силові тренування з пробіжками, чи краще обрати щось одне?

Чи чередувати?
Спішу - перекидаюсь• 10 сентября 2025
А вы уже занимаетесь спортом?
Маю сечі• 10 сентября 2025
Я вважаю це супер!
Творческий типаж• 10 сентября 2025
Смотря какая цель тренировки. Если это для похудения, то начать тренировку и заканчивать нужно кардио. Если просто для тонуса и поддержки формы, то можно по разному.
Маю сечі• 10 сентября 2025
Я люблю спочатку 30 хв бігова доріжка 5-7 км час з нахилом, потім силове 45 хв, потім велотренажер 20 хв зі змінним навантаженням, потім розятжка-самомасаж. Це для мене ідеальне тренування.
Трільчиха• 10 сентября 2025
Не знаю можно или нет, но 20 минут орбитрек, 2 минут велик, 20 минут силовые. Потом бассейн 30 минут и 45 акватренировка. Я так хожу.
Правильно или нет, но так по времени получается
Маю сечі• 10 сентября 2025
Ответ дляТрільчиха
а зо за 20 хв силових можна встигнути? якось зовсім мало
Трільчиха• 10 сентября 2025
Ответ дляМаю сечі
Ну мало, но у меня колени больные, денег на тренера нет. Да и цели особой, стать качком тоже. Просто держу себя в форме по мере возможностей, чуть худею, когда калории считаю.
Время иногда меняю, меняю велик и орбитрек, когда то велик после силовых
Маю сечі• 10 сентября 2025
Ответ дляТрільчиха
Не зовсім зрозумілий мені підхід, але тут кожен сам собі обирає...
Santander• 10 сентября 2025
В мене кардіо і силові в більшості в різні дні, або хоча б в різний час
Santander• 10 сентября 2025
Ответ дляТрільчиха
Навіть займаючись годину, тричі на тиждень качком не станеш
Трільчиха• 10 сентября 2025
Ответ дляМаю сечі
Підкажіть, будь ласка, як треба?
Единорог помог• 10 сентября 2025
Ответ дляМаю сечі
Після 30 хвилин інтенсивного бігу не може бути якісна силова ніяк.
Маю сечі• 10 сентября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
От же ж... аби написати... ну де ви побачили інтенсивний біг в моєму повідомленні? 5 км це взагалі швидка ходьба, 7 км/ч дуже спокійний біг трусцой.
Маю сечі• 10 сентября 2025
Ответ дляSantander
Та навіть і 5 разів :))) В мене сестра в міс бікіні бере участь - там харчування, протеїни, добавки, вагу підімає оогого, шалений режим тренувать 6р силові на тиждень + 2 раза бас + 2 кардіо. і то качком їй не бути... накачатися жінці важко без фармакології...
Мамкиня доця• 10 сентября 2025
Для схуднення допомагає завершити силові тренування кардіо