Бжоли-бандерівці• 10 сентября в 22:35
ОВР у ребенка. Как это выдержать?
У кого у детей такой диагноз? Как вы справляетесь? Помогают ли психотерапевты? Не могу уже, сил нет, полное отчаянье😭
Бжоли-бандерівці
• 10 сентября в 22:49
Ответ дляSo_so
Сочувствую Вам
Спасибо! А откуда Вы знаете про этот диагноз?
Хвігура мічти• 10 сентября в 22:51
Тільки лікування звичайно.Але,будь ласка,майте терпіння,бо дитині з таким діагнозом також дуже важко
Бжоли-бандерівці
• 10 сентября в 22:53
Ответ дляХвігура мічти
В мене вже все терпіння вичерпано. Сил немає зовсім це терпіти (( КПТ не допомагає, вже 3 міс займаємось.
Сяду на шию, дорого!• 10 сентября в 23:01
Ответ дляБжоли-бандерівці
А детский психиатр больше ничего не рекомендует?
Бжоли-бандерівці
• 10 сентября в 23:07
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Нет, только КПТ и все…
Хвігура мічти• 10 сентября в 23:19
Ответ дляБжоли-бандерівці
Нет, только КПТ и все…
Психотерапевт і психіатре це трохи різне.Ну або зверніться саме до спеціалізованого дитячого психіатра.Дивно що вам нічого не рекомендують,бо якщо немає ніяких змін то потрібно дообстедення.Або методика саме цього лікаря не має ефекту.Не хочу вас лякати,але скоріше за все є супутні діагнози,можливо депресивний стан,СДУ,гіперактивність.Можливо інші порушення,і тоді вже комплексне лікування медикаментозно
Проконсультуйтесь з іншими,саме лікарями психіатрами дитячими!Бо успіх вашої дитини в такому стані залежить і вас в першу чергу,як би важко не було,бажаю вам успіху!
Підтримуйте вашу дитину та хваліть її,приділяйте більше уваги,і багато говоріть,це важливо для неї!Знайдіть кращий і ефективний підхід!Все буде добре!
Бжоли-бандерівці
• 10 сентября в 23:24
Ответ дляХвігура мічти
Дякую за підтримку!🌷
Так, були у дитячого психіатра, і саме він призначив нам психотерапевта по методиці КПТ. Думаю, можливо саме спеціаліст нам не підходить, і треба змінити психотерапевта. РДУГ не підтвердився тестом Conners5. А ще й почався підлітковий вік, і це просто жах, просто опускаються руки вже.
Хвігура мічти• 10 сентября в 23:28
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую за підтримку!🌷
Нема за що дякувати.Просто дійсно спробуйте змінити спеціаліста,а краще навіть зверніться до декількох,сподіваюсь обов’язково знайдеться для вас хтось хто допоможе!