Летчица• 10 сентября 2025
9 клас 2 зміна є в когось? це законно?
обіцяли навчання в 1 зміну, але написали в чаті, що не встигають зробити укриття. не можу знайти офіційну інформацію. є сенс кудись скаржитись? чи просто переводити в онлайн школу.
Сільський ансамбль• 10 сентября 2025
У нас 3 года в 2 смены, обещали второе укрытие, но тоже не успели, потому пока оба ребенка во вторую смену. Они очень довольны, не хотят на первую, но придется.
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляСільський ансамбль
весь час 2 зміна з 11.30 до 18.00. один день в тиждень онлайн. це не навчання, а чорті що.
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
А що незаконного?
9 і 11 класи повинні навчатись в 1 зміну. раніше так було.
Бавовна• 10 сентября 2025
Законно. Заклад сам встановлює режим роботи.
Але , у нас 1,9,11 ніколи на 2 зміну не ходили.
Чеширская кошечка• 10 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Закон покажіть який це регламентує.
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляБавовна
тобто це регулює сам заклад?
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляБавовна
Так.
ну тоді якщо в директора розуму немає, то немає сенсу витрачати сили. просто шукати інші форми навчання.
Бавовна• 10 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Очне навчання ,як на мене, краще від будь-яких форм. Але от подруга моя забрала дитину з 4 класу у дистанційну школу і дуже задоволена була навчанням. Це ще до війни було.
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляБавовна
ну 2 зміна явно не для 9 класу. треба думати про дистанційне навчання, може більше толку буде.
Бавовна• 10 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Якщо є можливість якісного,то можливо і так. А якщо на дивані без камери і грати в іграшки під лекцію вчителя, то ну те навчання
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
Моя дитина була б щаслива ходити до школи на 11-30
а спорт? а вчитися коли?
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляБавовна
поки мотивація є. просто я зрозуміла, що сама школа забила на навчання.
Кукусик• 10 сентября 2025
В минулому році син навчався в 9-му класі і теж була 2-га зміна
Такі реалії з укриттями зараз
Летчица
• 10 сентября 2025
Ответ дляКукусик
Такі реалії з укриттями зараз
Та вже за 3,5 роки можна зробити його хоч якесь.
Тарабарщина• 10 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Якесь і є, якщо 2 зміни.
Тарабарщина• 10 сентября 2025
Ответ дляКукусик
Такі реалії з укриттями зараз
Деякі школи і 11й клас лишили на 2й зміні, хоча більшість старається на 1шу перевести
Анонім Перший• 10 сентября 2025
у нас біло хуже - 2 урока с 8 утра онлайн, потом большой перерів на 11-30 в школу до 17.
т.е. ребенок с 8 до 18 в школе, а потом еще 5-6 уроков домашки, под шахеді.
сделали второе укрітие, скоро должні выйти на 8 - 30 в школу - он не хочет так рано.... 10 кл
Заюшка_хозяюшка• 11 сентября 2025
У меня есть ребенок который в 8 классе
И есть который 9 только закончил
Объясните мне почему принципиально именно 9 должен учиться в первую смену. Я просто не понимаю. В чем их «особенность».
(Написала про детей, что бы понятно было, что у меня есть опыт. Но все равно не понятно)
И есть который 9 только закончил
Виннипуховна• 11 сентября 2025
Ответ дляЛетчица
Київ, 157 ліцей, 9 клас 2-га зміна (7-10 класи у всіх 2-га зміна), з 11.45 до 17