КАПСЛОЧНИЦА• 11 сентября 2025
І в чому не вигідне заміжжя?
Живу я одна на зарплату 25 000 грн, а знайома з чоловіком разом 50 000 грн
Кнопус• 11 сентября 2025
Ответ дляПффф 100%
Бачите кому простіше один і на усе життя а комусь краще змінювати як одяг і шукати шукати
Нормальних чоловіків ніхто не змінює і не розкидаються такими
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляСанька-4b93
Ремонт делается раз в 10 лет, и нанять специалиста куда проще, чем ждать от мужа месяцами, что он тот кран злосчастный поменяет или ручку прикрутит. А нидайбох напомнить - ты мне мозги вынесла, я имею право отдохнуть.
Раз в 10 років? Нереально, і суми там космічні
Ваш посил зрозуміла, з таким чоловіком як ви пишите, то дійсно краще одній, так я про нормального пишу, який навпаки допоможе
Крем для арбуза• 11 сентября 2025
Ответ дляАленький носочек
Тут як почитаю, то нема такого в сім´ях.
У всіх чоловіки наперебій готують, поли миють, дітей купають, спать кладуть і тд.
Але в житті я такого не спостерігаю чогось
ну в мене чоловік саме такий, тому ми разом скоро 30 років, навіть зараз малого в коледж він зранку будить та каву йому варить, я сплю
Разгуляшка• 11 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Мій заробляє біля 3000 євро, я - майже нічого, на помаду і кафе
Мені точно вигідно
А ещё лучше самой зарабатывать эти 3000,оно сегодня есть,а завтра хтозна
Крем для арбуза• 11 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Всі 50 000 тисяч прям пожере? Жінка теж жре і готує, навіть якщо одна
та хто 100 кг важить може й жере, я їм як пташка, дуже мало, на себе взагалі майже не готую, лінуюся
Жена брата Админа• 11 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
И не говорите. Выше писала, женщине одной намного меньше надо
Крем для арбуза• 11 сентября 2025
Ответ дляСанька-4b93
100%
Кнопус• 11 сентября 2025
Ответ дляРазгуляшка
То нічого, в мене є нерухомість і трохи грошиків дожити свій вік вже, як є
Все може бути, звичайно
Але прожити багато років разом з нормальним, то не гола боса і в вінку
Навіщо гарувати просто так? Я теж можу себе вкласти за ті 3000, а далі що? Життя проходить, вже не дуже молода
Все може бути, звичайно
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляПффф 100%
З батьками жив.
Ну не дитина, яка нічого не вміє, не з ложки вони його готували
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
100%, моя донька в іншому місті вчиться, на їжу завжди їй вистачало грошей та ще залишалися бо окрім грошей ще й продукти висилаємо періодично, а також всілякі мильно-рильні та прокладки я завжди наберу по акціях та їй висилаю
стала жити з хлопцем, він хороший, спокійний характер, все добре, відносини гарні, але! він 100 кг важить й їсть тазиками, вони до нас приїхали в гості та за день з´їли стільки скільки я, чоловік та син-підліток з´їдаємо за тиждень
мені не шкода звичайно своїй дитині, але його нехай його батьки годують, бо моє ’курчатко’ 48 кг та 160 см, а там 2 метри та 105 кіло
Це уже проблеми зі здоров´ям - ожиріння
Санька-4b93• 11 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Ви зараз пишете, як недолюблена жінка. А секс? Кохання ? Подорожі ? Діти, хоббі … у вас з ким це все ?
Мне казалось, что это уже давно общеизвестный факт, что секса у незамужних женщин и мужчин неженатых гораздо больше, чем у ’счастливо женатых’ 20 лет, как и приятных эмоций в целом.
И муж для путешествий обязателен? Разве без него уже не пускают? А то я вижу только обратное - муж не хочет никуда ехать, а сейчас и не может. Путешествовать можно и одной и с подругами, хобби иметь тоже.
Вы из тех, кто вечно ищет вторую половинку? А меня мама целой изначально родила.
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
ок. потратит на хобби, игры, рыбалку, новые гаджеты, машину и тд
На машині вона теж їздитиме, а інше сумнівне, в неї теж свої витрати
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
100% мій вже ’доросленький’ скоро 60, їсть наче й небагато але я їм в 2 рази менше
На побачення як не прийду, тільки каву замовляють, ніхто не жере, ніхто не голодний ніколи
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
візьміть розсрочку, це дешевше буде, я одна можу поїсти пачку творога з персиком, чоловік цим не відбудеться, йому треба повноцінна їжа
Я не наїмся творога, мені теж треба повноцінна їжа
Кнопус• 11 сентября 2025
Ответ дляСанька-4b93
Я з тих, в кого був класний приклад батька. І чоловік мій- не гірше
Я люблю цю турботу, увагу
Судячи з ваших відповідей в інших темах, ви не дуже щаслива жінка, багато яду. Вибачте, але як є
Про подорожі - випускають чоловіків з хорошою роботою, може ви не знали, бо у вас таких не має?
Я люблю цю турботу, увагу
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Так і я пишу про такого
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляРазгуляшка
Це точно, краще авторку хай навчить так заробляти
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Я не знаю скільки зараз важу, може десь 65. Але як пташка не їм
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляСанька-4b93
Так ви заміжня зараз?
Санька-4b93• 11 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Я люблю цю турботу, увагу
Не рассказывайте небылицы, нет такой категории на границе - чоловик с хорошей работой. Выпускают военных в отпуск, депутатов и чиновников, в командировки, и типа ’волонтеров’ и артистов со спортсменами. И то не факт, что будут дальше выпускать, при таком количестве невозвратов.
А так да, мужчин хороших я не видела никогда, вы единственного забрали.
Кнопус• 11 сентября 2025
Ответ дляСанька-4b93
Не єдиного, більше того, в мене чоловік в минулому чиновник, зараз працює на іноземну компанію, ми другий місяць живемо не в Україні, бо в нього проект, виїхав абсолютно легально, як і його колеги
Живемо в хорошому закритому комплексі, з басейном, все платить робота. А ви де живете ?
Разгуляшка• 11 сентября 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Арбуз есть, просто не включила))) вчера взяла
все лето по максимуму ем и фрукты и овощи
А мы круглый год фрукты молотим и овощи
Жена брата Админа• 11 сентября 2025
Ответ дляРазгуляшка
А мы круглый год фрукты молотим и овощи
Я тоже, Украина)
КАПСЛОЧНИЦА
• 11 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Залужний?
Разгуляшка• 11 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Вы бы меньше языком ляпали,жизнь штука вытиеватая и завтра будете сидеть без мужа чиновника и грызть сухари.Вы,как я понимаю,0?
Кнопус• 11 сентября 2025
Ответ дляРазгуляшка
Не переживайте. Вже давно не чиновник, це перше
По-друге, не заздріть
По- третє, такі штуки, як декларації в минулому, дозволяють мені не гризти нічого
По-друге, не заздріть
Указка• 11 сентября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Треба новий холодильник, він коштує 20 000, мені одній тягнути, а їм по 10 000 скинутись
А так би чоловік сказав шо то дорого і максимум холодильник можете собі дозволити за 12т. (наприклад), або б/в . і ще б обговорювали довго модель ))
Моя улюблена страшко• 11 сентября 2025
Все проблемы наших браков от того что 70% Украинских мужчин не годятся для долгой семейной жизни из них треть годятся для коротких браков максимум.
За оставшиеся же 30% мужчин что будут пригодны для создания семьи их женщины будут готовы убить любую кто к нему приблизится, и это не в переносном смысле сказанно.
Мне кажется так поотому что тут у людей нет желания иметь семью и детей либо мораль и верные семейные ценности + это всё сказочно дорого как для одной из беднейших стран мира, и по этому такое явление как брак и семья теперь всё больше и чаще будет встречаться в меньшистве.