из желе я• 11 сентября в 14:45
Я не знаю кто это
Но он мне понравился . Прада классный? Аж гипнотизирует))) . Кто это? Знаете что то про него ?
Злива інформації• 11 сентября в 14:48
И я увидела этот журнал в Сильпо. Подумала про себя: ’Мордастенький’) Но кто это так и не узнавала. Чем известен?
Чудо в декрете• 11 сентября в 14:49
Ответ дляЗлива інформації
засновник і очільник найрезультативнішого і, швидше за все, найефективнішого БПЛА-підрозділу країни Lasar’s Group – Pavlo Yelizarov, позивний «Лазар».
У 2015-2016 роках я трохи працював з Єлізаровим-продюсером, і якби мені розповіли, що буде війна-війна, і Паша стане полковником, зробить підрозділ дронів, який спалить кожен п´ятий російський танк і в цілому уразить понад 40 000!!! цілей, я б відправив у відділ казок чи фантастики.
Але це чиста правда.
Вперше я почув про таємничий підрозділ, який з Києва палить техніку русні в промислових масштабах, на початку 2023-го. Причому від людини, яку простіше уявити за керуванням яхти в Монако, ніж за пілотуванням важким бомбером. Ім´я Єлізарова всплило, коли ми по-журналістськи ковиряли тему зі створенням Сил Безпілотних Систем і ймовірного очільника. Низка співрозмовників розповіли, що він був ідеологом і, швидше за все, очолить нову структуру. Я був певен, що це повний тезка і не склав в голові картинку.
Але це чиста правда.
Кавуся• 11 сентября в 14:49
Ответ дляИграйМойГормон
хера се журналы сейчас стоят
Ну Форбс же в принципе не о дворниках.)
из желе я
• 11 сентября в 14:50
Ответ дляЗлива інформації
Если он в заголовках от форбс значит миллиардер какой то . В Одессе увидели ?)
Злива інформації• 11 сентября в 14:51
Ответ дляЧудо в декрете
Але це чиста правда.
Дякую!
Чудо в декрете• 11 сентября в 14:52
Ответ дляиз желе я
Так бізнесмен багатий і засновник, лідер військового підрозділу Лазар груп-
Злива інформації• 11 сентября в 14:53
Ответ дляиз желе я
В Киеве в Ультрамарине. Я даже не заметила, что это был Форбс)
Плекаю думи• 11 сентября в 15:18