ХтоЯкщоНеЯ• 11 сентября в 17:13

Єдина школа. Сьогодні зареєструвалися.

Був перехід в іншу школу. Щось там в них злетіло. Заново все робили . І ось пропонує воно мені підписати договір.
І що я бачу. Для батьків платно 0.99 долара в місяць по курсу НБУ.
Нічого вони не змінили.
Немає бажання користуватися.
Просто заради принципу! Сьогодні 1 долар завтра 10. Це тільки початок.
Меня не звали• 11 сентября в 17:14
Так, було в новинах, що тепер для батьків платро, для дитини безкоштовно 🤷‍♀️ повна фігня
Лапка• 11 сентября в 17:14
Найдутся те, кто скажет - это для вас так дорого, из-за чего столько разговоров?!
Благоуханочка• 11 сентября в 17:14
А що таке єдина школа?
Море_море_я_скучаю• 11 сентября в 17:14
на фото мова йде про сервіс Розумники Про, до чого тут Єдина школа?
Меня не звали• 11 сентября в 17:15
Ответ дляБлагоуханочка
А що таке єдина школа?
Електронний щоденник, грубо кажучи
Жирафовое варьенье• 11 сентября в 17:15
Ну то не користуйтесь. Всеодно більшість оцінок не рахуються
Благоуханочка• 11 сентября в 17:15
Ответ дляМеня не звали
Електронний щоденник, грубо кажучи
Ааааа, дякую
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября в 17:15
Ответ дляМеня не звали
Було в новинах що якийсь міністр втрутився і сказав що зроблять безкоштовно для всіх. Віз і нині там. Я як почитала договір, мені не приємно що моїми даними користуються і я це ще повинна оплачувати.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября в 17:17
Ответ дляЛапка
Це не дорого! Тут не в грошах діло. А в тому що нас прогибають. А всі мовчать. А завтра скажуть 15 чи 20 в місяць плати і будуть знову вити: а що для вас це дорого?
Жирафовое варьенье• 11 сентября в 17:17
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не користуйтесь. В дитини те саме ж є.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября в 17:19
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ні, Розумники про це далі розділ. А це звичайний.
Черпак_для_фантазий• 11 сентября в 17:19
Наша школа відмовилась від їх сервісу , принципово. Київ
Море_море_я_скучаю• 11 сентября в 17:19
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
я користуюсь Єдиною школою, цей додаток безкоштовний
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября в 17:20
Ответ дляЖирафовое варьенье
Не користуйтесь. В дитини те саме ж є.
Я можу дитині доступ зробити і дивитися звідти? Зареєструвати учня? А в нього те саме буде?
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября в 17:20
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вже ні. Я сьогодні зареєструвалися і в договорі вказано 1 долар в місяць
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября в 17:21
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Молодці
Просто красавица• 11 сентября в 17:21
А кому бабки идут? Это ж сотни тысяч долларов в мес на секундочку
Мавка• 11 сентября в 17:24
Я теж категорично проти платити. Але за київські школи заплатив бюджет, мені безкоштовно.
Добра всем!• 11 сентября в 17:24
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
В договорі завжди це було вказано і він дійсно платний, але в Києві це оплачує громада Чи ви думаєте розробник буде працювати за ваші гарні очі?
Мавка• 11 сентября в 17:24
Ответ дляПросто красавица
+100
ПесиКот• 11 сентября в 17:25
Автор, а для чого він вам?
Дитині треба, можете подивитись в дитини.
В дітей безкоштовно
Рубаю олівлє• 11 сентября в 17:30
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Заходите с профиля ребёнка и смотрите оценки.
Мавка• 11 сентября в 17:31
Ответ дляЖирафовое варьенье
Де не рахуються?
Жирафовое варьенье• 11 сентября в 17:32
Ответ дляМавка
Де не рахуються?
В НУШ. Є кілька моделей оцінювання, але є формувальне оцінювання, де всеодно що там.
Спитайте у вчителя за якою моделлю 1, 2 чи 3
Мавка• 11 сентября в 17:32
Ответ дляПесиКот
Автор, а для чого він вам?
В дітей безкоштовно
А дітям може створити акаунт лише дорослий, по-моєму, так.
Мавка• 11 сентября в 17:34
Ответ дляЖирафовое варьенье
Якраз не рахуються меншість оцінок.
Окрім того, якщо вони враховуються в тематичних чи семестрових, це не означає, що вони перестали існувати. Це все одно характеризує рівень опанування програми.
Рубаю олівлє• 11 сентября в 17:34
Ответ дляПросто красавица
Наверное, владельцу сервиса.
Жирафовое варьенье• 11 сентября в 17:37
Ответ дляМавка
Якраз не рахуються меншість оцінок.
Ви на приколі. З кожної групи не менше 2 оцінок за семестр. То ваші ставлять більше. У березні вийшли рекомендації нові, почитайте
Жирафовое варьенье• 11 сентября в 17:38
Дитина може давати паперовий щоденник вчителю. Або блокнот. Комунікація буває різною. Дитину в систему внесли
сладкий_ноябрь• 11 сентября в 17:40
Ответ дляПросто красавица
Чому сотні?
Мінімум 3 млн ує