ХтоЯкщоНеЯ• 11 сентября 2025

Єдина школа. Сьогодні зареєструвалися.

Був перехід в іншу школу. Щось там в них злетіло. Заново все робили . І ось пропонує воно мені підписати договір.
І що я бачу. Для батьків платно 0.99 долара в місяць по курсу НБУ.
Нічого вони не змінили.
Немає бажання користуватися.
Просто заради принципу! Сьогодні 1 долар завтра 10. Це тільки початок.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляМавка
Я теж категорично проти платити. Але за київські школи заплатив бюджет, мені безкоштовно.
Де він заплатив ? Я в Києві
Мавка• 11 сентября 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ви на приколі. З кожної групи не менше 2 оцінок за семестр. То ваші ставлять більше. У березні вийшли рекомендації нові, почитайте
Попрацюйте над вашим розумінням термінів більшість і меншість.
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Автор, а для чого він вам?
Дитині треба, можете подивитись в дитини.
В дітей безкоштовно
Мені не треба. Вчитель сказала щоб зареєструвалися. А як дитину зареєструвати? І вказати що це саме дитина.
Жирафовое варьенье• 11 сентября 2025
Ответ дляМавка
Ну якщо для вас 2 оцінки то більшість за семестр,то працюйте в тому ж темпі
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Заходите с профиля ребёнка и смотрите оценки.
В нього його немає. Телефон в нього по мінімуму
Мавка• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Де він заплатив ? Я в Києві
Покажіть як у вас виглядає ЄШ. Бо ваш скрін в старпості не з неї.
Жирафовое варьенье• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не реєструйте. Скажіть,що нема. Мрія безкоштовна
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляМавка
Як не знеї.? Я почала реєструватися і мені договір вивалився щоб погодилася . Чи ви не підписували договір в мобільному додатку?
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляЖирафовое варьенье
Яка Мрія? Я не в курсі
А вот недавно• 11 сентября 2025
Там можна відмовитися протягом 7 днів з моменту реєстрації. За цей час можна створити щоденник дитині.
Крижана бурулька• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це не дорого! Тут не в грошах діло. А в тому що нас прогибають. А всі мовчать. А завтра скажуть 15 чи 20 в місяць плати і будуть знову вити: а що для вас це дорого?
Хотіли прогнути, у четвер. У п´ятницю вже отримали шквал емоцій, наїлися розраби ухи по самі помідори.
В понеділок вже відновили безоплатність, тобто відкотили до минулої чи навіть позаминулої версії, бо зникла також і платна ’Привіт, я Єшка’, яку всі тягують по екрану, бо закриває, млять, інформацію.
Єшка у них була демоверсія на платний додаток, але народ не повівся.
Радість моя• 11 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Автор, а для чого він вам?
В дітей безкоштовно
Зачем оно ребенку? Родителям там приходит сообщение ’вашего ребенка нет на уроке’, контроль оценок и дз, можно было подать заяву на отсутствие по семейным обстоятельствам.
АгатаХристя• 11 сентября 2025
Просто теперь захожу под логином ребенка и вижу все оценки, расписание и т.п. абсолютно бесплатно.
Жирафовое варьенье• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Яка Мрія? Я не в курсі
Ще є інші щоденники
Крижана бурулька• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Яка Мрія? Я не в курсі
Є днкілька платформ. Кожна школа працює з однією лише.
У вас, напевно, лише ЄШ.
Завантажте її.
Рубаю олівлє• 11 сентября 2025
Ответ дляРадість моя
Ну значит 12 долл в год
Это немного.
Мавка• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Це було до вересня цього року, тому у мене вона минулого року працювала , в вересні пару днів ні, а потім знову запрацювала.
Вам треба підписати договір, але не оплачувати
Жирафовое варьенье• 11 сентября 2025
Авторе, ви праві. В державних школах є безкоштовні альтернативи. Це повинно бути безкоштовно
Мавка• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Яка Мрія? Я не в курсі
Такий самий ел.щоденник
Банан-барабан• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Вже ні. Я сьогодні зареєструвалися і в договорі вказано 1 долар в місяць
У меня еще бесплатно
Мавка• 11 сентября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Ну значит 12 долл в год
Это немного.
Ну давайте тоді мені надішлете, якщо небагато
ПесиКот• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Реєструйте дитину і заходьте за його логіном. Для чого особисто вам ще один ел щоденник?
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Для того щоб прикріплювати довідки якщо дитина відсутня. Нас зобовязали
автор ХтоЯкщоНеЯ • 11 сентября 2025
Ответ дляАгатаХристя
А як ви прикріплюєте заяви про відсутність дитини? Нам сказали їх не носити бумажки вчителю а прикріплювати в програмі
АгатаХристя• 11 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Никак, у нас их не требуют, так как обучение онлайн (кроме одного дня в неделю).
БолеИменее• 12 сентября 2025
Ответ дляАгатаХристя
Ми носимо бумажні, ніхто не вимагає електонних. Дивлюсь з профіля дитини, свій і не мала профіль.