Марфа Українівна• 11 сентября в 17:08

Мама робіть скандали

Чипляється до внука ну і взагалі, контролювати хоче всіх мене ...ле я і шо роблю. Як поставитиина місце вже сил немає від цих контролів, пояснювала не лізь мама не чує!
Після скандала, включає маніпуляції і в мене упадок сил дуде, таке відчуття, що вампір якийсь. Жити окремо поки немає змоги ВПО ( мама пенсіонерка)
Леопардові панчохи• 11 сентября в 17:09
Не розмовляти з нею
Наполеон Бонапарт• 11 сентября в 17:10
Не отвечайте по теме, улыбайтесь и кивайте
автор Марфа Українівна • 11 сентября в 17:11
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Доїдає...маніпулює
Люблю джаз• 11 сентября в 17:11
Пишіть їй повідомлення
Байрактарна• 11 сентября в 17:12
Я просто напиваюсь в хлам и пусть хоть обманипулируется
автор Марфа Українівна • 11 сентября в 17:12
Ответ дляЛюблю джаз
Пишіть їй повідомлення
Вона не дуже з цим дружить
Люблю джаз• 11 сентября в 17:12
Ответ дляМарфа Українівна
Вона не дуже з цим дружить
Так ви теж. Нормально буде
Броніки для Моніки• 11 сентября в 17:14
Возьмите флаерок дома престарелых и демонстративно оставьте на видном месте, как рукой снимет
Наполеон Бонапарт• 11 сентября в 17:15
Ответ дляМарфа Українівна
Доїдає...маніпулює
Нах пошлите прямым курсом
автор Марфа Українівна • 11 сентября в 17:15
Ответ дляБроніки для Моніки
Вона ітак мені розказує нашо я живу.. як скандалити то сили є...це їй кажу а вона очима кліпає
Броніки для Моніки• 11 сентября в 17:18
Ответ дляМарфа Українівна
Пусть рассказывает. Она знает что она ваша мать и у вас рука не дрогнет сделать ей что-то во вред, и пользуется этим. Я бы на вашем месте собрала волю в кулак и немного припугнула. Дальше манипуляций дело вряд ли зайдет
Лепетун• 11 сентября в 17:20
Ответ дляМарфа Українівна
Доїдає...маніпулює
Только разъехаться, иначе никак
Банка з медом• 11 сентября в 17:23
Ответ дляМарфа Українівна
Доїдає...маніпулює
сына вопитываю я. Я тут главная. Это мой сын.
Учите наизусть и повторяйте
КвартираЧья• 11 сентября в 17:23
Автор, приведите конкретные примеры.
Наушники в уши, и не слушайте её.
Можно попробовать снять ей отдельно комнату в другом конце города. Пусть там сидит, раз такая умная
Стефанія• 11 сентября в 17:23
ничего не сможете сделать, моя такая же, раньше ругалась, посылала, жалела, терпела, относилась хорошо.все испробовала варианты...только жить отдельно..самое ужасное то ваш сын это чувствует и тоже будет нервничать от скандалов,если будете молчать то тоже ничего хорошего-дети будут чувствовать холод и тоже потом бабушку будут ’игнорировать’или не любить
Виправлялочка• 11 сентября в 17:25
у мене така сама,маніпулятор
Стефанія• 11 сентября в 17:26
еще вариант поставить замок в комнате это вам поможет чаще от нее закрываться и хоть немного отдыхать
автор Марфа Українівна • 11 сентября в 17:28
Ответ дляСтефанія
Він посилає
Стефанія• 11 сентября в 17:30
Ответ дляМарфа Українівна
Він посилає
внук посилає?бо коли дістає-та реакція,що вона хотіла,значить не треба чіпати...але те що я говорила ,внук вже її не любить, жили б окремо було б по іншому
Allein74999• 11 сентября в 17:35
Хуже ситуации быть не может. Меня хватало на 15 мин. Жить вместе=постоянный стресс, даже игнорировать, все равно уши слышат и бесит. Неее, я б бежала.
МЧСница• 11 сентября в 17:46
Ответ дляМарфа Українівна
Так і ви кліпайте)
Гага Газу• 11 сентября в 19:11
Це заклик? Тоді потрібна кома, це ж звернення. ’МамО, робІть скандал!’ Ось так ))
Lacrimo• 11 сентября в 22:02
Ой прямо моя історія. Внука теж донімає, бо на мене не діє, і коли мене вдома нема. І теж посилає її коли переходить всі кордони. Вона в шоці, бо я була боязкою дитиною, мовчала і плакала від обід і болю ( в то у числі фізичного) , а він не терпить. Теж поки зїхати нема як. Оренда дорога, але в планах, надіюсь вийде. Там реально слова не помагають, вона чує тільки себе , хворі - вони такі. При тому, допомогти вона не може, не допросишся простих послуг. Життя разом взагалі крім економії на оренді не приносить. Тільки все нерви перевіряє на витривалість. Мене складно вивести на некоректну поведінку , але вона ше той маніпулятор і арбюзер. Треба жити окремо з такими, я останні 10 років з нею не жила до війни, було де і за що, далеко від неї поїхала , фактично що втекла. По телефону не так просто арбюзити , особливо якщо на жалість не получається давити.