Малая еще та• 11 сентября в 19:56
Может ли псориаз появиться внезапно во взрослом возрасте?
Фиона Шрековна• 11 сентября в 20:02
У меня появился на волосяной части головы и продолжает разрастаться(((
На жаль, може. Взагалі, псоріаз не до кінця вивчений, так що сказати від чого і в якому віці може виникнути, неможливо. Моя сусідка теж була з псоріазом і виявлятися він почав коли їй було 42 роки. Вона довго лікувалася від нього, у Києві є інститут хронотерапії Резонанс, де лікування псоріазу їй провели і вдалося їй хвороби позбутися. Почитайте відгуки про цю клініку – можливо, що і Вам там допоможуть. Але лікування не швидке – сусідка лікувалася близько року.