БезникаяЯ• 08 августа в 21:45
Синдром Аспергера
У кого в діток така нейровідмінність, як проявляється? Що вам рекомендував лікар? Чи може є хтось дорослий з таким діагнозом? Як це вплинуло на подальше життя?
Лгин• 08 августа в 21:50
В фейсбуке есть группа, аутизм , инклюзия
Там много ответов найдете на свой вопрос
Балаболка• 08 августа в 21:51
Предполагают, что у многих ученых был этот синдром - Эйнштейн, Ньютон, Дарвин и т.д. Также говорят о Моцарте, Андерсене.
Пищалка• 08 августа в 21:58
Вже багато-багато років нема такого окремого діагнозу. Це все аутистичний спектр.
Капризуля• 08 августа в 23:08
У нас не Аспергео, у нас аутизм з порушенням мовлення, розвитку, 5 років сину.
Не пириживай• 09 августа в 09:19
Ответ дляПищалка
Та шо ви кажете? От тільки в Охмадит повідомити забули, там ще в травні 84.5 був. А, якщо серйозно, не буде, як перейдуть на нові коди ( а то ще до 2027)