Астоновитесь!• 12 сентября 2025
Хтось робив гідропілінг? Це реально глибоке очищення
чи просто волога шкіра після апарату?
Закуйовджена життям• 12 сентября 2025
що ви розумієте під глибокою очисткою? глибокі прищі? ні, ні прищі ні камедоні ні сальні нитки не вичіщуються...це ексфоліація водою і потім нанесення сироватки....робила, ну такоє. вартує грошей якщо з 50% знижкою
Зупка_цем• 12 сентября 2025
я делала
просто мягкая чистка, улучшается цвет лица
но туда лучше курсом ходить, раз в неделю
раньше рядом с офисом был салон, я на обеде ходила
надо кстати походить
Зупка_цем• 12 сентября 2025
я не думаю, с прыщами и воспалениями на такое в принципе можно ходить. только больше разнесете их по лицу