IrynaNik• 12 сентября 2025

Шукаю працівника Novapay

Вітаю.
Спочатку передісторія.
Мою маму, без малого 75 років, розвели шахраї. Вона перерахувала їм всі свої заощадження + кредитні кошти. Перерахувала з Привату на рахунок в Новапей.
Є ПІБ отримувача, його ІПН та номер рахунку в Новапей. На його ім´я створено ФОП 2 дні назад, ймовірно для отримання великих шахрайських сум.
Є заява в поліцію, завтра буде витяг з ЄРДР.
В Новапей телефонувала, заяву залишила, вони бачать транзакції, "прийнято міри згідно внутрішнього розпорядку", деталей не надають, типу поверненням займається поліція.

Суть мого питання.
Можливо, тут є працівник Новапей, який за оплату зможе надати інформацію мені щодо руху коштів по цьому рахунку, залишках на цьому рахунку та ймовірність повернення коштів. Я готова сплатити 50% повернених коштів. Сума велика.
Дякую.
миссАрфография• 12 сентября 2025
я не сотрудник нп - но к сожалению по таким схемам деньги выводятся сразу и счета закрываются
Пургену мне• 12 сентября 2025
Зареєструватись в нова пей-це треба і фейс свій показати,і дані паспортні.
В прокуратуру не хочете звернутись,там оперативніше працюють
автор IrynaNik • 12 сентября 2025
Ответ дляПургену мне
Можливо, дякую за пораду.

Я вже сама знайшла по його ФОПу всі дані, адресу, дату народження. Поліція каже - більш за все підставна особа.
Поліція взагалі зовсім без ентузіазму(
Пургену мне• 12 сентября 2025
Ответ дляIrynaNik
Можливо, дякую за пораду.

Поліція взагалі зовсім без ентузіазму(
Тоді ще варіант приватних детективів.
Там прозора такса
Криниця щастя• 12 сентября 2025
Ответ дляIrynaNik
Можливо, дякую за пораду.

Поліція взагалі зовсім без ентузіазму(
Так запропонуйте поліції ці 50% і в них з´явиться ентузіазм.