Наизнанку• 02 сентября в 20:00
Мою маму розвели на 100 тис, що робити?
Якщо коротко: мама хотіла оновити карту в моно і звернулась в їх чат в онлайн підтримку в телеграмі. Їй передзвонили, сказали покроково, як збільшити кредитний ліміт до 100 тисяч і надіслали номер картки, куди треба «перенаправити» кредитний ліміт. Звісно, що по факту вона шахраям відправила 100 грошей з кредитки. Заяву подала до поліції, але самі розуміємо, що шансів там ніяких.
Що ще можна зробити? Дуже не хочеться виплачувати ((((
Наизнанку
• 02 сентября в 20:02
Ответ дляЛеди_на_драндулете
В официальный чат Моно? Офигеть
Це була повна копія офіційного чату моно
Наизнанку
• 02 сентября в 20:03
Ответ дляМяо мой мяо
Пишите заявление в моно
Уже, попросили надіслати витяг із заяви в поліцію. І все(
мистерЛяпсус• 02 сентября в 20:04
Навряд чи. Кіберполіція, яка має займатися такими справами взагалі нічого не робить
Я матуся, мені можно• 02 сентября в 20:04
Оновити карту і відкрити кредит з переказом грошей то якось неклеїться...лєвий чат змогла найти, а в додатку перевипустити карту незмола...
Ви або троль або хтось десь бреше
Нічна ненажера• 02 сентября в 20:04
Вибачте, а Моно так просто роздає 100-тисячні кредити? Судячи з усього-пенсіонерці? І так просто без узгодження проводить 100-тисячні перекази?
Руда ліса• 02 сентября в 20:05
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Ви або троль або хтось десь бреше
Така ситуація була у чоловіка співробітниці. Теж на 100 тисяч
Сама купляю квіти• 02 сентября в 20:05
А як пов´язаний перевипуск картки і збільшення кредитного ліміту, тим паче переказ грошей на сторонню картку? Так можна будь-який переказ обіграти потім шахрайською схемою) Якщо у вашої мами є застосунок, то вона ж розуміє, що таке переказ коштів і як він робиться, і що це за собою тягне.
Руда ліса• 02 сентября в 20:06
Ответ дляПолБатона
А зачем перенаправлять деньги на другую карту?
Вони кажуть,що стара картка вже не діє і на нову потрібно перевести
Чорт і Шо• 02 сентября в 20:06
Ответ дляПолБатона
Старая была уже просрочка
Мавка• 02 сентября в 20:07
Виникло єдине питання Навіщо вашій мамі був такий великий кредитний ліміт? Мої батьки всі ті кредитні ліміти обходять сотою дорогою бо вважають що то щось страшне влазити в кредити, ну може це мої такі далекі, але от чесно не розумію навіщо оформлювати такі великі кредитні ліміти.
Ответ дляМавка
методичка такая у ботни
Я_не_аноним_100%• 02 сентября в 20:08
Щось не клеїться історія. Якщо переводити кошти з кредитного ліміту на картку, там чимала комісія. Зі 100 тис вона буде просто величезна.
Мяо мой мяо• 02 сентября в 20:09
Ответ дляНаизнанку
Ждите. У вас есть регистрационный номер обращения?
Щастя-здоровля• 02 сентября в 20:09
Я працююча офіційно, з нормальним таким доходом і то мені моно кредитний ліміт пропонує тільки 35000
Я матуся, мені можно• 02 сентября в 20:10
Ответ дляРуда ліса
Удалено администрацией...
Нічна ненажера• 02 сентября в 20:10
Ответ дляЩастя-здоровля
Я ФОП з оборотом через Моно 5 млн, в мене 90 тис
Я_не_аноним_100%• 02 сентября в 20:11
Ответ дляЩастя-здоровля
Я не працююча без офіційного доходу, маю кредитний ліміт 150 тис. Думаю, це залежить від витрат, які через картку проходять.
Руда ліса• 02 сентября в 20:11
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Удалено администрацией...
А х.... його знає. Вони його так обробили, що він ще з пенсійної картки їм пенсію перевів 50 тисяч
Пи Пи Пилюля• 02 сентября в 20:11
Пздц...у меня у бабушки 5 тыс пенсии сняли с карты, пока ее перевыпускали...Ощад...уверены, что дело рук менеджеров. Полиция развела руками, заяву приняла, но прошло уже 2 мес, а результата ноль.
Не любовница• 02 сентября в 20:11
а де був той чат? в програмі чи на сайті? як вона на нього зайшла
Муркошечка• 02 сентября в 20:13
Ответ дляПи Пи Пилюля
У меня такое у свёкра было, тоже 15 тысяч сняли(
Пи Пи Пилюля• 02 сентября в 20:14
Ответ дляМуркошечка
просто черти...ну ниче, это им на лекарства )
Я матуся, мені можно• 02 сентября в 20:14
Ответ дляРуда ліса
Та то хтось десь явно звиздить...повелись на якесь казіно або трйдиг і тепер розказують що він білий пухнастий лох