Панна Кота• 12 сентября 2025

Потрібна порада. Якщо можливо, без засуджень

Мені 19. Намагатимусь бути максимально відвертою, не знаю як швидко видалять цей пост, але можливо зможу виговоритись. Кілька місяців тому мій наречений помер від випадкової травми – ми жили разом 3 роки. Коли я його зустріла, забила на навчання, яке й так було дистанційним, бо відчувала, що мені більше не треба про нього турбуватися. Він повністю брав на себе відповідальність і ми жили доволі добре, і я могла займатися своїми хобі. Ми планували одружитися і вже подали документи, але до реєстрації не встигли. Глибоко переживаю цю втрату і приймаю антидепресанти, але не почуваюсь набагато краще. Просто плачу менше.

Зараз я розумію об’єктивно, а не лише через горе, що ніколи не зустріну таку людину, бо мене цікавила б лише та сама глибока зв’язок, який я відчувала з ним, і я ніколи не відчувала це ні з ким іншим. Інші мені були нудні, і він по суті був моїм єдиним другом. Коли все це сталося, його батьки вигнали мене з його квартири, щоб я, як його цивільна дружина, не мала ніяких претензій. Вони чомусь думали, що я почну судитися, хоча ніяких прав я не мала. І поки він помирав у лікарні, я доглядала за ним, продала речі які він мені купував. Після його смерті довелося повернутися до маленького рідного міста, яке так пригнічує, що важко з чимось порівняти.

Зараз батьки та бабуся не проти, щоб я жила з ними, але хочуть, щоб я рухалася далі. Я не вживаю алкоголь, наркотики, просто замкнулася і страждаю. Почуваю себе фізично погано. Було б легше жити так, як раніше. В мене був сад, ми планували дітей. Але я вже не зможу знайти такого чоловіка. Я наче гарна, але хлопці пропонують лише випадковий секс і нікого я не цікавлю. Цього року я вже пропустила вступ – я ніколи не здавала іспити і втратила звичку спілкуватися. не уявляю процес, не можу уявити, як жити десь, у гуртожитку… просто хочу повернутися до того життя і навіть не можу ходити тими вулицями. І мене панічно лякає робота – усе моє життя протягом останніх років полягало лише в тому, що я робила те, що любила. Я готувала, купувала собі речі, ходила плавати, танцювати, малювати. Але все ж ніколи не мала значущих соціальних взаємодій.

Я багато думала про смерть після цієї втрати, бо це життя – чисте пекло і нерозуміння. Знаю, що для інших є багато інших сфер життя - але мене нічого не цікавить, якщо я самотня. Важко прокидатися і засинати з тою думкою, що я взагалі не уявляю, що зі мною трапиться. Я намагалася покінчити життя самогубством у 14 років – тоді життя здавалося нудним і сірим. Я наковталась таблеток, мене відкачали, і я деякий час перебувала в психіатричній лікарні. Потім я зустріла його і справді розквітла – це було наче величезне натхнення. Зараз я розумію, що що який шлях я би не обрала зараз, це вже буде жахливо. Просто жалюгідне існування. Якщо б я поїхала за кордон на важку роботу, швидко зламалася б там теж. І я ніколи не відчувала, щоб хтось любив мене або розумів так, як він, і я знаю, що ніхто інший так ніколи не любитиме. Він був дуже спокійний та розуміючий, і я просто була собою.

Щиро хочу померти. Часто. Не вірю в життя після смерті та бога, просто є така думка, що все моє життя - страждання, і деколи вони змінюються на щось нейтральне, що не варто цього. Неважливо, прожила я б щасливо або ні, декілька місяців або 90 років - все одно один і той же результат. Якби я не була заморожена шоком, я б напевно хотіла бути кремованою разом з ним в той день. Зараз я боюся зробити помилку, випадково вижити і знову переживати те, що в 14. Я не можу різати себе чи колоти собі щось, боюсь крові і не маю доступу до морфію чи інших гуманних способів. А якщо спробую повільно добивати себе якимись речовинами, це буде теж довго. Я боюсь агонії та болю. І в той же час реально не хочу, щоб це продовжувалося. Коштів на евтаназію поїхати в Швейцарію теж не маю. Бо я розумію, що якби запропонували, то погодилась би. Можливо купила собі б мотоцикл, спробувала щось екстремальне щоб це було швидко. Але в мене нема таких можливостей. В усіх інших випадках паніка бере і інстинкт самозбереження. Як мені знайти мужність і рішучість? Будь ласка, порадьте що завгодно. Розумію, що це все звучить максимально безглуздо, але я в повній розгубленості і буду вдячна за будь-які слова.
Кнопус• 12 сентября 2025
Автор,та ви ж кайфуєте від свого стану.
Яка від вас користь а світі?
Батькам,родичам?
Ви ж паразиткою і далі хотіли б бути,а не фонтан...
Халява кінчилась.
Або козу купуйте,або голову лікуйте
Рубаю олівлє• 12 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Почем у вас чел/час?
Ни по чем, я не психолог
Teonaa• 12 сентября 2025
Опануйте себе🤷‍♀️ це розумієте до Вам 19 ? Ще нічого не почалося, а Ви вже закінчуєте. Я бачу що психіатра Ви не слухаєтеся. В 19 років «кінця всього» не буває. Це аксіома. Дайте собі час, не чекайте і не шукайте шляху, який «швидко» прибере біль втрати. Це не швидко. Це норма що це не швидко. І від цього і відштовхуйтеся. Не підганяйте себе. Це - норма.
автор Панна Кота • 12 сентября 2025
Ответ дляКнопус
Автор,та ви ж кайфуєте від свого стану.
Яка від вас користь а світі?
Батькам,родичам?
Халява кінчилась.
Або козу купуйте,або голову лікуйте
Мені 19 років. Батьки і інші родичі піклувалися про мене якраз до 15 років, а потім, і ці місяці, вже ні.
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Напишіть мені, я залишила свій номер в телеграмі +380956551803
Цей сайт - не те місце, де можна почути щось адекватне і толкове
Удалено администрацией...
Рубаю олівлє• 12 сентября 2025
Я не психолог, авторе, і грошей ніяких не прошу і не беру, я просто в такій же ситуації, або схожій
Відчуваю що щось відізвалося в мені на ваш пост
автор Панна Кота • 12 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляРубаю олівлє
так одной классно, а так двоим еще класснее будет
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляПанна Кота
Удалено администрацией...
В курсі діла• 12 сентября 2025
Ответ дляПанна Кота
Удалено администрацией...
Ооо, пішла за попкорном
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Ооо, пішла за попкорном
Сгораю от нетерпения глядя не этот сериал
Подтяжка• 12 сентября 2025
мысли о смерти - симптом депрессии.
Посмотрите стадии переживания горя. Одна из стадий как раз депрессия.
Т.е. процесс переживания горя у вас идет по плану.
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
мысли о смерти - симптом депрессии.
салий
Білий Лосик• 12 сентября 2025
Ответ дляСмешнюча
Ну, если правда 19 лет, то понятно, почему так пишет, но все же жалко человека,ей реально нужна помощь, из такого сложно выбраться. Автор, если не к врачу, то хоть на работу идите, любую, там люди, там дело, как то наладится
мені подобається ця порада. автор, прислухайтесь.
ви ще дуже молода, ще буде кохання і щастя і все буде.
на жаль, вашу тему зараз засруть, бо вже сповзлися змії, але ви на них не зважайте.
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
мысли о смерти - симптом депрессии.
стадий
Подтяжка• 12 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
салий
исправила. Спасибо.
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
исправила. Спасибо.
В курсі діла• 12 сентября 2025
Ответ дляПодтяжка
мысли о смерти - симптом депрессии.
Удалено администрацией...
Рубаю олівлє• 12 сентября 2025
Утратити кохання це мабуть одне із найважчого з чим може стикнутися людина, яка є однолюбом і яка вже встигнула з тою людиною стати одним цілим. Більшість не те що вам не зрозуміє, більшість - це інші люди. Вони не живуть такими категоріями. Тому марно шукати підтримки в таких місцях. Мені здається життя в такому випадку це виживання в стані горя.
І всі ваші думки які ви так хочете озвучити, вони мають бути озвучені хоча б самій собі або тиші. Я розумію як це, бути без нього. Ти ніби дитина яка викинута на призволяще. Бо була ж його дитиною, він дбав. А тепер ти не знаєш куди далі рухатися. І кожен день припиняє біль
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляВ курсі діла
Удалено администрацией...
Можно подумать шо этот понос кто то тут серьезно воспринимает...
Білий Лосик• 12 сентября 2025
радять бути серед людей, спілкуватися, щось робити.
не пішли вчитися, підіть на роботу, підіть волонтером.
почитайте книги якісь про другу світову, про те, як люди в таборах сиділи - це дуже життєстверджувальне чтиво.
гріх в 19 років так убиватися. ви не одна така на світі, багато людей переносять втрату. і якщо це ваша дитина або ви дитина, а загинув ваш батько, то це ще набагато гірше, бо любов можна зустріти ще раз, а дитину чи маму для дитини не замінить ніхто і ніщо.
Чтооооооооооо?• 12 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Вас чекає ЗСУ . Там і жити і любити буде бажанння .
никогда и никого не посылала на фронт, но впервые согласна с подобным постом.
Автор, там много разных мужчин. Только не надо прыгать в постель. Вы обязательно найдете своего мужчину, но.. или погибнете как вам хочется((
все же надеюсь, что на войне вы поймете, как ценна жизнь.
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Как можно поймать рыбу не ныряя в океан?
Чтооооооооооо?• 12 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Правда не долго
может и долго. дочь моей крестной была в ЗСУ, вышла замуж, уже живет в Германии. демобилизовалась,. на службу пошла еще в 2019
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Значит мой совет по адресу
хай идеть защищает ухилянтов и Украину
Лиса Патрикевна• 12 сентября 2025
Ответ дляНекомильфо
Так вона ж і не бажає довго . А так хоч користь якась буде.
Яка? Не несіть абсурд
Неваляшкина• 12 сентября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Человек выговориться пришел. Вы ж тут тоже темами своими направо и налево сорите. Не нравится тема- чего мучать себя и заходить
котопёс• 12 сентября 2025
Голосую за ЗСУ, а там на серйозне завдання. Хоч користь буде. Заодно хлопця гарного знайде. Там вибір ого-го. На одну жінку кілька тисяч чоловіків. То знайдеться рідна душа обов`язково.
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ дляНеваляшкина
Тема как раз что надо , для дурдома
Триндичіха Байрактар• 12 сентября 2025
Ответ длякотопёс
Главное шоб женскую мобилизацию не объявили, иначе проект автора пойдет по женскому половому органу