Дона Ко Ко• 2 часа назад

Вибачте за дорослу тему зранку, але

Що це на мене найшло? Постійно хочеться сексу. До овуляції ще два дні. А якби й вона раніше, вже мало б пройти, а триває вже 4 чи 5 днів. Сексу не було давно, партнер тимчасово не доступний.
Може це клімакс вже підкрався з таким симптомом?😅 Мені 44
Господи, сиджу на роботі, а думки зовсім не про роботу
Божий одуванчик• 2 часа назад
Запросто. У меня такое было перед перименопаузой-полгода повышенного либидо

Тоскующая• 2 часа назад
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
автор Дона Ко Ко • 2 часа назад
Ответ дляБожий одуванчик
А тоді просто нормалізувалося чи знизилося? У мене цикл ще стабільний, але от таке от з явилося і іноді припливи вночі. І пмс гостріше відчувається. Господи, я не думаю що у мене всьо через пів року
автор Дона Ко Ко • 2 часа назад
Ответ дляТоскующая
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
Не повірите - не допомагає
Міс Всесвіт• 2 часа назад
У меня такое когда долго без секса. Как по мне это нормально для здорового человека - хотеть секса.
Не цілуюсь з бодуна• 2 часа назад
в мене так було, коли не було десь 1,5 роки сексу після 20 років стабільних відносин. Я кожну овуляцію відчувала))), зараз є постійний партнер, то такого вже немає. 45 років.
Радикальная• 1 час назад
Тю, а что в этом ненормального , если секса давно не было и его хочется? Проблема ваша в чем? Вы правда считаете что в норме его наоборот должно не хотеться?

автор Дона Ко Ко • 1 час назад
Ответ дляРадикальная
Зазвичай мені й не хочеться коли немає можливості. Виключення - день-два коли овуляція
Радикальная• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
А у вас постоянно большие перерывы в сексе?
Зашла на 5минут• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
У вас вже давно періменопауза триває. Контролюйте. В мене рання. І такий період теж був, згодом лібідо як відрізало. І чого через півроку? Таке може роками тривати.
Варя Ушакова• 1 час назад
.
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Да, потом сначала вернулось на мое низкое, а сейчас, в климаксе, его вообще нет .
Анонім Завгосп• 1 час назад
Ответ дляТоскующая
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
Ничем там руки не помогут. Єто не то.нужен хороший любимый член
Дай подивлюся• 40 минут назад
Ответ дляТоскующая
Ваши руки не для скуки.
Это нормально
Пишуть бревна, котрі не розуміють що таке оргазм від члена...
Тоскующая• 12 минут назад
Ответ дляАнонім Завгосп
Облегчат
А чего страдать? Надо действовать из тех условий, которые в наличии. Может, у автора есть интересные игрушки
Тоскующая• 10 минут назад
Ответ дляДай подивлюся
А якщо члена нема, то і оргазм нема як получити? Пише зациклена на члені членкиня партії заперечення іграшок.
Чи може мастурбація - гріх, у вашому розумінні?
автор Дона Ко Ко • 7 минут назад
Ответ дляТоскующая
Облегчат
Та не допомагає. Мені здається навпаки. Чоловікові була б кабзда якби зараз приїхав