Лепешечка• 13 сентября 2025
Свекровь
Просто любопытно, только меня свекровь ненавидит или ещё такие есть? Почему вообще возникает конфликт свекрови-невестки?
Живу в квартире мужа. Приехала свекровь и сразу «навела порядок», повыбрасывала мои банки, попереставляла посуду. Потом ходит и говорит что мужчины как дети, за них нужно делать все. Я задолбалась.
Еще момент. Привезла голубцы. Голубцы такие, с перцем. Я говорю «не пожалели перца». Она сидит, смотрит на меня и спрашивает «а ты не любишь острое?» и начинает хихикать. «Ой, Анечка острое не любит, а я перца дала». Блин. Чтоб она была здорова и прожила 100 лет.
А, забыла. Еще накупила полотенец, так как у нас нет (?).
Результат:
вже голосів:
23 (40.35%)
норм отношения со свекровью
18 (31.58%)
плохие отношения
13 (22.81%)
свекрови нет
3 (5.26%)
тыц
Апофиозная• 13 сентября 2025
Ответ дляПарова машина
Не треба вигадувати проблеми там де їх нема. Якщо люди вигадують самі собі проблеми і теорії заговорів, то ні про яке ментальне здоров`я там не йдеться. Коли кажеться, то хреститись треба.
😁 ми зробили повне коло токсичності, на газлайтингу я покину дану бесіду )
Парова машина• 13 сентября 2025
Ответ дляАпофиозная
Це класно. Бо ви вважаєте що ви можете обговорювати ментальне здоров`я, а іншим це заборонено. Бумеранг.
Апофиозная• 13 сентября 2025
Ответ дляПарова машина
Я думала, ми обговорюємо гіпотетичну ситуацію ) адже, все було побудовано виключно на припущеннях
Парова машина• 13 сентября 2025
Ответ дляАпофиозная
Так ми обговорювали гіпотетичну ситуацію де: молода пара, хлопець нічого не робить, бо звик що робить мама, про цепише авторка. Невістка нічого не робить бо за її словами вона задовбалась. А коли мама приїхала з готовими голубцями, щоб не напрягати невістку готовкою, до сина, прибирати так як вона робила це раніше в квартирі сина, то невістка об`явила свекруху ворогом. Я отак побачила ситуацію. Потім ми з вами стали спорити. А потім ви перейшли на особистості із забороною обговорювати ментальне здоров`я героїв історії.
Апофиозная• 13 сентября 2025
Ответ дляПарова машина
Перехід на особистості-це обговорення певних рис саме дискутувальників.
Мені здається такого наша бесіда не містила )
Лепешечка
• 13 сентября 2025
Судя по 44 сообщениям, я открыла ящик пандоры. Радует, что у половины советчиц хорошие отношения со свекровями.
Всім шампаньського• 13 сентября 2025
Ооо всі анекдоти про свекруху це про мою, я лінива, погані гени, до дітей не дивлюся, сина приворожила, все сприймає на свій рахунок. Я вважаю її хворою і терплю, головне чоловік на мої стороні.
Лепешечка
• 14 сентября 2025
Ответ дляВсім шампаньського
У меня продолжение приключений со свекровью. Она поубирала на полке с чаем, кофе и переложила фольгу, пергамент, пленку и что-то там ещё. Вчера были гости (понятно, приехали родственники к свекрови) и я даже не знаю где что дома лежит. Ни еду в пленку завернуть, ни кофе гостям заварить.
А ось і я• 17 сентября 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не додумуйте на ходу. Є такі дітки, що і батькам куплять. Це виключно ваша думка збудована на стереотипах.
Але якби це так і було, то логічно не лізти в цю квартиру зі своїми уставами і порядками, в дати жити то життя як вони хотять.
Вони-це хто?
Там її син і свистати свекруха хотіла на невістку.