Ананомчикус• 13 сентября в 16:15
Гарно? Відправляти вірш чоловікові який подобається?
Спілкувалась з чатом GPT на різні теми, потім дійшла справа до романтики і він запропонував написати мені романтично-гумористичний вірш до чоловіка який мені подобається на основі того про що ми говорили з чатом. І ось яке творіння вийшло. Відправляти чоловіку щоб познайомитись?
Кумася• 13 сентября в 16:17
Чат підлаштовується під співрозмовника. Нічого, що рими немає і зміст сумнівний?
Ананомчикус
• 13 сентября в 16:17
Ответ дляКумася
А чат каже що класно, ще і листівку пропонує зробити.
Готова до другої• 13 сентября в 16:18
жахливий вірш і темп не витриманий. пробуйте ще, тоді відправите.
Цибулька зла• 13 сентября в 16:18
Ответ дляКумася
Пусть отправляет )
Потом новые посты создаст
Ананомчикус
• 13 сентября в 16:20
Ответ дляЦибулька зла
Пусть отправляет )
Потом новые посты создаст
Думаєте той чоловік одразу закохається у мене? Мені особливо про муху сподобалось, передивилась всю переписку, де ми з ним ту муху згадували. ... не знайшла.
ничевока• 13 сентября в 16:21
Если хотите, чтобы он вас считал куку, то, конечно, можно ему это ’произведение’ отправить
Цибулька зла• 13 сентября в 16:23
Ответ дляАнаномчикус
исправляйте на:
Бо ти - трутень, вельми з гасом.
Ананомчикус
• 13 сентября в 16:24
Ответ дляничевока
Чат пропонує зробити листівку власними руками.
Чупа-чупс• 13 сентября в 16:26
Ответ дляКумася
Представила промпт и предыдущие запросы, если «стих» про пиво, торты и мух.
Ананомчикус
• 13 сентября в 16:27
Ответ дляЧупа-чупс
В тому то і справа, що мух ніколи не обговорювали.
ничевока• 13 сентября в 16:28
Ответ дляАнаномчикус
Вы все делаете, что вам предлагают?
Даже если это откровенно провальная идея?
Чучело-Мяучело• 13 сентября в 16:30
Ответ дляАнаномчикус
Що за маячня? Може з туалетного паперу мадведика зліпити, чи може макраме додати? В подарунок до цього вірша все чудово.
Цибулька зла• 13 сентября в 16:32
Ответ дляАнаномчикус
Отправляйте уже.
Я страсть как люблю такие романы. Про такую любофф, шо б аж смола кипела.
Ананомчикус
• 13 сентября в 16:34
Ответ дляЦибулька зла
Отправляйте уже.
Згодна. Всі тільки якісь фото ню шлють, а тут реально класна ідея для знайомства. Буду робити, тільки навчусь мух малювати.
Бабуся Бетман• 13 сентября в 16:35
Это точно стих? Какой-то набор слов без смысла и рифмы… Не позорьтесь.
Цибулька зла• 13 сентября в 16:37
Ответ дляАнаномчикус
Прибейте муху мухобойкой. И раскрасьте.
Отчебучкина• 13 сентября в 16:44
Ответ дляАнаномчикус
Чекайте, то це ви ще навіть не знайомі?)) Автор, відправляйте хутенько і біжіть шукати весільну сукню. Цей чоловік навіки вічні ваш❤️
Ананомчикус
• 13 сентября в 16:45
Ответ дляОтчебучкина
На сайті знайомств буду шукати чоловіка. Мабуть всім підряд відправляти? Не всі оцінять справжє мистецтво, але думаю поціновувачі будуть.
Отчебучкина• 13 сентября в 16:46
Ответ дляЦибулька зла
Прибейте муху мухобойкой. И раскрасьте.
Це вже якийсь 3Д проєкт цілий вийде😂
Цибулька зла• 13 сентября в 16:49
Ответ дляОтчебучкина
Це вже якийсь 3Д проєкт цілий вийде😂
ГПТ и не то слабает, или Гемини )
Кстати, второе лучше для брака, немного схоже по звучанию с Гименеем и его узами )
Пирожкиня• 13 сентября в 16:51
Ответ дляАнаномчикус
Відправляйте! Не упустіть момента!
Ванна Тазиковна• 13 сентября в 16:54
Ответ дляАнаномчикус
А свої мізки є?
Пузата Хата• 13 сентября в 16:55
Ответ дляАнаномчикус
Ото й спілкуйтесь далі з чатом, нащо вам той мужик?
Ванна Тазиковна• 13 сентября в 16:57
Дивлюсь на тебе з приладом, це щось по аналогії кладу на тебе з прибором?
кнопкодав• 13 сентября в 17:11
Гарно, відправляйте, і зразу підшукуйте другого мужика, бо з цим вже буде без шансів