Зілля до весілля• 13 сентября 2025
Чим покращити зовнішність
Мені 42 роки. Непогано виглядають на свій вік, та все ж є трохи пігментації, тр провисає шкіра обличчя, особливо помітно під очима. Порадьте будь ласка догляд, процедури, пілінги. Щось дуже радикальне робити не хочу, ботокс колоти теж не планую
Моська-слон• 13 сентября 2025
Вы хотите советы всех на форуме? Может лучше сходить к специалисту и он, глядя на вас вам порекомендует? Если даже без фото, то вам поможет пластика!
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Я була в косметолога. Маю лист призначення.
Сирожено_пирожено• 13 сентября 2025
Значить нічого. Нема дієвих способів утримувати молодість, окрім ін´єкцій та операцій. Підтримувати достойний вигляд для свого віку допоможе спорт і харчування.
Кусман Сиру• 13 сентября 2025
Я в 42.5 впервые пошла колоть ботулотоксин. Пожалела, что не начала колоть раньше
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Ні, я не настільки ще страшна, щоб пластику робити, тому Ваші жарти щодо відсутності фото недоречні
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Хотілося б більше про різні пілінги дізнатись. Мені азелаїновий рекомендували
Тарабарщина• 13 сентября 2025
для начала купите проф домашний уход умывалка тоник крем. сделайте комби чистку лица , поверхн пилинги курсом . можно чередовать с карбокситерапией. коррекция и покраска бровей тоже в общем виде важна. кстати, проф пилинг и карбокси можно купить и делать самой.
Моська-слон• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Он вам не підійшов цей лист?
Тарабарщина• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
у вас купероз ? или высыпания на лице? пигментация?
Моська-слон• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляТарабарщина
Трохи пігментації, ну і шкіра втрачає пружність, але не настільки вже критично)
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляТарабарщина
Тільки пігментація
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Он вам не підійшов цей лист?
Хотілося б ще отримати додаткову інформацію, що інші роблять)
Тарабарщина• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Тільки пігментація
да, азелаиновый курсом будет хорошо. можно миндальний , феруловый, с транексамовой кислотой. можна заказать от smart4derma
Деловитая• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
А чим допоможе пілінг від брилів і мішків?
Думаєте, розчинить їх?
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляМоська-слон
Так, хочу отримати додаткову інформацію для себе. Знань забагато не буває.
Тарабарщина• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
ну я сама косметолог. делаю все что написала выше + мезотерапию себе колю
Зілля до весілля
• 13 сентября 2025
Ответ дляТарабарщина
Скільки процедур азелаїнового буде достатньо?
Тарабарщина• 13 сентября 2025
Ответ дляЗілля до весілля
6-9 раз поверхностый
Леся Українка• 13 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
А что с ним очень помолодели ? Это же всего лишь лоб
Кусман Сиру• 13 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
С чего взяли , что всего лишь лоб? Вы кололи когда-то ботокс?
Леся Українка• 13 сентября 2025
Ответ дляКусман Сиру
Нет не колола . Ещё делают в гусиные лапки у глаз и межбровье . Все
Кусман Сиру• 13 сентября 2025
Ответ дляЛеся Українка
А еще кроличьи, подбородок, шею