Анчо Ус• 13 сентября в 23:34

Це що виходить, худим жінкам теж зраджують?

Завжди була переконана, що зраджують товстим, бо кому приємно бути зі шматком сала?
Але недавно почала помічати, що навіть ХУДИМ жінкам чоловік може зрадити.
Світ перевернувся.
А ви як більше спостерігали - однаково зраджують що тим, що тим, чи товстим частіше?
Результат:
вже голосів: 190
158 (83.16%) Незалежно від ваги
13 (6.84%) Худим більше
10 (5.26%) Однаково
9 (4.74%) Товстим більше
Жена миллионера• 13 сентября в 23:36
Боооже, яке кончене
Настасья Пицун• 13 сентября в 23:36
Неожиданно
Я не тону• 13 сентября в 23:36
Вам не спиться?
західний_діалект• 13 сентября в 23:37
Если изменяет мужик, который не может держать свой пиструн в штанах, то при чем тут вообще женщина?
Emilu• 13 сентября в 23:37
Странно, причем здесь худые, или толстые? У каждого свой вкус, есть такие страхолюдины худые, что им грех не изменить. и кому охота костями колоться?
автор Анчо Ус • 13 сентября в 23:38
Ответ дляEmilu
Ну взяти жінку 50 кг і 100 - на яку приємніше дивитись?)
Туся муся• 13 сентября в 23:39
Изменяют тем, кто забил на мужа, не дарят ласку, нежность, заботу, не хвалят, не уважают, не благодарят, а только требуют, предъявляет притензии, вот мужики и ищут, где их обогреют, а вес это второстепенное.
Это пример из жизни. Ну есть ещё конечно кобели, которым нужно всё время покорять новых женщин.
Голубая фишка• 13 сентября в 23:39
Ответ дляАнчо Ус
Одне діло дивитись, а друге любити. Люблять різних жінок і страшних і товстих. І зраджують теж всім
Emilu• 13 сентября в 23:40
Ответ дляАнчо Ус
у каждого свой вкус, у нас, на работе была одна 50 кг, это ужас, еще и потом воняла так, что все разбегались.
автор Анчо Ус • 13 сентября в 23:40
Ответ дляГолубая фишка
Багато повних у щасливому шлюбі?)
Мої такі знайомі тільки бігають за чоловіками і гадають чому їх всі відшивають 😂
волосатое стекло• 13 сентября в 23:41
Я аж всхрюкнула
Голубая фишка• 13 сентября в 23:41
Ответ дляАнчо Ус
Багато повних у щасливому шлюбі?)
Набагато більше гарних і самотніх жінок
Бідося• 13 сентября в 23:41
Ответ дляАнчо Ус
Є різні жінки. 100 боді-білдерка виглядає доглянутіше і привабливіше засосаної 50 кілограмової наркоманки чи пиятики. Справа не у жінці, а у чоловіку, який свого пісюна не може тримати.
Тільки не про гроші• 13 сентября в 23:41
Співчуваю, у вас від цього відкриття й земля, мабуть, пішла з-під костлявих костурбатих ніжок. Ну що ж, тепер уже можна ваш смузі і пиріжком закусувати, різниці ж немає ніякої
Жена сантехника• 13 сентября в 23:46
Как повезёт. Кости, тоже, не очень....
Редисочка• 13 сентября в 23:50
Ответ дляАнчо Ус
Багато повних у щасливому шлюбі?)
Мої знайомі всі у шлюбі. Повні, худі, красуні, неопрятні, не гарні - всі мають чоловіка. Тільки одна карʼєристка ще без пари.
Lacrimo• 13 сентября в 23:51
Та всім зраджують, незалежно від фігури, зовнішності ,розуму, хорошим дружинам і матерям теж! Не зраджують тільки тим, від кого важко приховати і любимим. Але навіть любов сьогодні є, завтра нема. Чоловіки однолюби один на 10 тис. в кращому випадку. Серед всіх знайомих за всі роки ще ні одного однолюба не бачила, але кажуть , що вони десь є. Найвірніші - це ті, хто боїться , що вони втратять гроші, або що вона їм башку відірве чи її батько. Якщо чоловік має свободу - він завжди зрадить, коли є така можливість.
Показушница• 13 сентября в 23:53
Ответ дляЖена миллионера
Боооже, яке кончене
Скажите?
Где?
Где их понабирали?!
Нормально тему не могут придумать.
Какие-то тренировочные схватки и все бестолку
Вкаблучках• 13 сентября в 23:53
Ответ дляволосатое стекло
Я аж всхрюкнула
Ну вот почему ту аудифайлы нельзя цеплять, а)?
Показушница• 13 сентября в 23:55
Ответ дляТуся муся
Ой
И ласка
И минеты
И АС (по желанию женщины)
И забота
И накормлен/напоен
И детьми не обременен
И смотрит за собой

Изменяют разным ()
Научительница• 13 сентября в 23:55
Ответ дляАнчо Ус
Но 100 кг может ударить больнее чем 50 кг - с этой стороны не думали?
Сусідка знизу• 13 сентября в 23:57
Я була 49 кг при зрості 166 см , мені було 18 років , і мій чоловік ( 27 років) зраджував мені з 30 річною , товстою... Зловила , розійшлись. Зараз я у другому шлюбі і важу 73 кг, мій чоловік благає не худнути , бо як же все що він так обожнює обіймати !
Тому мої висновки , що зрада не залежить від ваги , віку, фігури, а лише від людини яка поруч з вами.
Показушница• 13 сентября в 23:57
Ответ дляВкаблучках
А я сама озвучила 🤣🤣🤣🤣
И даже когда набирала этот текст :))
Краля-Галя• 13 сентября в 23:58
Ответ дляРедисочка
У вас конечно радужная картинка в вашем окружении. В моем реально десятки женщин не замужем, вполне себе хорошие, симпатичные, неглупые, зарабатывающие женщины. А вот неженатого мужика не знаю реально единого!
Физрукая• 14 сентября в 00:00
то есть все измены знаменитостям, например, прошли мимо вас? когда от одной красотки уходят к другой. к не красоткам тоже бывает уходят, мужчине важно как он себя ощущает рядом с женщиной. и самоутвердиться за счет красотки рядом приятно, конечно, но это еще не все
Тарабарщина• 14 сентября в 00:04
Ответ дляАнчо Ус
мне только что ютуб подкинул Марину Францевну и я залюбовалась, какая женщина была, и как гордо несла вес.
Холодная каша• 14 сентября в 00:08
Тема трольная
Холодная каша• 14 сентября в 00:08
Ответ дляEmilu
Вкаблучках• 14 сентября в 00:09
Ответ дляПоказушница
А я сама озвучила 🤣🤣🤣🤣
И даже когда набирала этот текст :))
А я даже представила))
А вообще, интересно, если бы можно было цеплять тут аудио записанное,допустим не более минуты или менее по времени, что бы было))? Многие бы советчицы добавляли бы свои комменты в звуке))? Ой, это бы бы ржач, конечно)
Холодная каша• 14 сентября в 00:10
Ответ дляАнчо Ус
А чого 50 і 100? Давайте візьмемо 30 і 100😆, навіщо ці крайнощі?