Бойова• 14 сентября в 08:37
Принц шаурми і принц Гаррі
Який сюр. Вчора торгував шаурмою, сьогодні - спілкується з британським принцем.При чому, за цей час ні інститут не закінчив, ні мову іноземну не вивчив - як був торгашем, так і залишився.
Ткаченко -Мамєдов , ставленик є-мрака, його запхали в голову військової адміністрації, віджали 8 млрд з бюджету Києва, які мали йти на захист і ПВО., ніби на ЗСУ, а насправді ніби Укрзалізниці. , а реально просто РОЗІКРАЛИ
Ответ дляlilul990
Ніби принц гарі шибко умний і знає з десяток іноземних мов. У нього коледж ледве закінчений. Усе його везіння шо він родився в правильній сімї
Хіба в нього не військова освіта? Всі члени королівської мають військову освіту. А коледж цивільний, то так для галочки. Ви ще згадайте що у мами принца лише школа.
ЖивунаБагамах• 14 сентября в 08:50
Ответ дляok1904
чого до Гаррі тулити титули, він же зараз не виконує королівські функції відповідно до титулу
вроде с папа пил чаек. значит прощение не за горами
Бойова
• 14 сентября в 08:50
Ответ дляlilul990
Ну-ну
І мова не про це, шаурміст спасибі війні, вже давно богаче принца
Мона_Лиса• 14 сентября в 08:51
Ответ дляБойова
Ну-ну
Вас ещё что-то удивляет в Украине?
Бойова
• 14 сентября в 08:51
Ответ дляМона_Лиса
Вас ещё что-то удивляет в Украине?
так, люди які це все захищають
Навіть тут
НуКаНаКа• 14 сентября в 08:54
Ответ дляSeehund
Демократия, чего удивляться. Кто был никем...))
ЭТО НЕ ДЕМОКРАТИЯ , А НАЗЫВАЕТСЯ КОРРУПЦИЯ .
интайм_не_предлагать• 14 сентября в 08:54
Уже давно Украина стала страной исполнения ’американской мечты’, кто танцевал без портков - президент. Всякие неучи - профессорами стали, барыги - народными героями....
Конфиденциальность• 14 сентября в 08:58
Вот еще интересное расследование от журналиста.
Если копнуть под всех таких «хероев» инстаграмных из барбершопа, то многое всплывет
Бойова
• 14 сентября в 09:02
Ответ дляКонфиденциальность
А це взагалі з неможливого
Конфиденциальность• 14 сентября в 09:03
ПРОСТО ЗЕЛЕНА СВИРИДЕНКО
У мережі розпалюється сканадал через брата прем´єрки Юлії Свириденко. Виявилося, що брат чинного прем´єр-міністра України банально ухиляється від почетного громадянського обов´язку захищати Україну.
Журналісти з´ясували що Віталій Свириденко виїхав за кордон напередодні російського вторгнення до України і захищати Україну не повернувся. Ба більше. У серпні 2022 р. брат чинного прем´єр-міністра придбав у Лондоні квартиру і ділянку землі. Це як раз тоді коли Юлія Свириденко працювала на посаді першої віце-прем´єрки і міністерки економіки України.
Серпень 2022 р... Це місяць який я зустрів в підвалах біля Бахмуту, а завершував у полях під Вугледаром. А у той самий час... У родині Свириденків з економікою, як бачимо, все дивовижно.
Юлія Свириденко визнала, що її брат перебуває за кордоном.
До речі, Віталій Свириденко - колишній депутат від ’Слуги народу’ у Чернігівській обласній раді. Тож питання не тільки до пані-прем´єрки, питання до всієї партії ’Слуга народу’.
Негарна історія вийшла, вочевидь. Ще більш негарною цю історію робить той факт, що ’Слуга народу’ щойно внесла до Верховної Ради законопроєкт №13673, який передбачає встановлення кримінальної відповідальності за незаконний перетин державного кордону під час воєнного стану та за порушення термінів повернення в Україну військовозобов’язаними. За умисне порушення військовозобов’язаними строку перебування за межами України в період воєнного стану мусить бути накладений штраф віід 17–51 тисяча гривень або позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
Як ви гадаєте, порушать зараз силовики справу проти брата чинного прем´єр-міністра з команди Зеленського? Чи перед законом всі рівні, а зелені - рівніші?
Проте. От тільки не дивуйтеся, але я маю встати на захист прем´єрки Свириденко. Ну от справді, чого до неї причепилися? Хіба родичі Юлія Свириденко роблять щось таке, що не прийнято серед топових ’Слуг народу’? Та подвіться самі!
От наприклад, в якій бригаді служить син Сергія Шефіра - колишнього першого помічника президента України? Через який ТЦК він призивався, де проходив БЗВП і який ВОС має наразі? Просто нагадаю, що у відставку Шефір був відправлений у березні 2024 р. вже під час повномасштабного вторгнення.
Далі. Де служить син голови Верховної Ради Руслана Стефанчука? Він взагалі в Україні перебуває, чи тусить у Лондоні, десь неподалік від апартаментів пана - брата прем´єрки? Бо у 2023 р. син Стефанчука виставив на соцмережах своє фото з Лондона - на заздрість всім молодим українцям, які на навчання виїхати не могли.
Волонтер Сергій Притула якось описав як Михайло Порошенко (син п´ятого президента, зараз навчається за кордоном) копався в двигуні техніки, що мала бути направлена до ЗСУ фондом Петра Порошенка. Про сина Стефанчука та брата Свириденко такого не розповідав ніхто.
Та чого дрібнити взагалі? Можна зайти з козирів і запитати, а які посадки штурмують чоловік і брат Олени Шуляк - голови партії ’Слуга народу’? Я нагадаю, що в березні 2022 р. виник скандал, коли чоловік і брат голови президентської партії виїхали за кордон та вивезли $ 1,3 млн, колекцію ікон, п’ять годинників й три коштовні шуби. Вони ж повернулися і пішли до рекрутингового центру? Чи їх тепер посадять на терміни від 3 до 5 років?
Власне, а чого дорікати однопартійцям президента Зеленського, який свого часу проігнорував чотири повістки про мобілізацію? Ба більше, Зеленський хвалився цим на концертах та так, що відео тої похвальби стало топом на Ютубі! Так-так, це відбувалося тоді, коли син чинного президента Петра Порошенка під чужим прізвищем пішов служити до ЗСУ і захищав Україну.
Наразі все не так. Зеленський тепер промовляє з трибун патріотичні промови, а його оточення... Та чого там? Не вважають за потрібне воювати навіть пропагадисти ’слуг народу’, всі ці Лещенки, Іванови, Петрови, Олещуки, Гладких тощо.
На цьому тлі - які претензії до Свириденко? Вона просто ’Слуга народу’. Вони там всі такі.
Конфиденциальность• 14 сентября в 09:04
Ответ дляБойова
А це взагалі з неможливого
И сырского родители в россии)))
Только вдуматься на секунду, что происходит)
И где же тот самый центр принятия решений ?
Бойова
• 14 сентября в 09:05
Ответ дляКонфиденциальность
И сырского родители в россии)))
Вони просто здають країну
Конфиденциальность• 14 сентября в 09:06
Если сейчас уже всплывает такая информация, то, что на нас польется, когда сменится власть и как переживут все это фанатики?
Там все розмивчато• 14 сентября в 09:16
Ответ дляlilul990
Та навіть виховання у нього яке, а це вже 50% успіху. У Гарі.
Мона_Лиса• 14 сентября в 09:19
Ответ дляКонфиденциальность
Облизнутся, проглотят, переживут. Просто очень больно от того, что люди, простые люди, гибнут на поле боя ни за что. За кучку упырей, паразитирующих на теле погибающей Украины.
Конфиденциальность• 14 сентября в 09:27
Ответ дляМона_Лиса
Ну вот еще одна причина, кроме обогащения и других, по которой они всеми силами и способами будут противостоять окончанию этого кошмара
Тантрический кекс• 14 сентября в 09:28
Ответ дляok1904
Та дописучувачка дика як чорт, про що мова.
Неваляшкина• 14 сентября в 09:47
Да там через одного такое. Революция ж. Кто был Никем.. образованным там не место. Чем тупее и дремучее- легче управлять.
А про Муслимов в правлении вообще отдельный разговор. Им срать на нас. Бабло.
Здобули.
Ліньки гуглить• 14 сентября в 09:47
Ответ дляSolnceya
То есть, вы выгораживаете наших прохиндеев?
ну як Ви так можете про наш креативно-зелений ’соціальний ліфт’. Завидно?
Неваляшкина• 14 сентября в 09:49
Ответ дляКонфиденциальность
))) фанатики поменяют сторону и будут орать за то, что им представят. На то они и фанатики.
Ангел-предохранитель• 14 сентября в 09:51
Ответ дляЖивунаБагамах
ну и ряха....в обьектив еле влазит....
А тому же,на ней всё написано...