У Києві 44-річна жінка напідпитку збила військовослужбовицю, яка переходила дорогу на зелений сигнал світлофора. Про це повідомили у поліції.
Аварія сталася на перехресті Харківського шосе та вулиці Брацлавської.
За попередньою інформацією, водійка Volkswagen проігнорувала червоний сигнал світлофора та наїхала на 23-річну військовослужбовицю.
Потерпілу шпиталізували з численними тілесними ушкодженнями. А водійка, за словами правоохоронців, після скоєного втекла з місця події, однак невдовзі її розшукали та затримали.
Вона повідомила поліцейським, що за кермом нібито був її чоловік, який після аварії втік. Однак правоохоронці з’ясували інше: саме жінка керувала автомобілем і перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Тест показав 3,11 проміле алкоголю.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за статтею про порушення правил дорожнього руху чи експлуатації транспорту у стані сп’яніння.
Апрельская капля• 14 сентября в 13:42
Ответ дляHello987
Разница сбили наркомана-вора или маленького ребёнка есть.
Кто-то вреден для общества а кто-то полезен как бы Вас это не тригерило. И военные сейчас самые важные- или когда ракеты летят Вы так не думаете?
Нет я так не думаю, и с вами крайне не согласна. Закон один для всех, и для вас, если вы убьете наркомана никакого снисхождения быть не должно.
Укол Разума• 14 сентября в 13:42
Ответ дляOrsa
Если это происходит только с вами то понятно что я этого и не увижу
вы слишком высокого о себе мнения, на деле же полный ноль)))многое уже показали в темах)) мнения ноля никого не волнует.
Ответ дляАпрельская капля
Там мы не об уголовке, это понятно что срок один, а о переживаниях других людей, об утрате для общества.
Киев_Елена• 14 сентября в 13:46
Ответ дляУкол Разума
А к чему этот акцент на военную? Если бы сбила подростка или бабушку ее проступок выглядел бы иначе?
Укол Разума• 14 сентября в 13:48
Ответ дляНаодинцi
У вас щось особисте по відношенню до військових? Будь-яке життя безцінне, в військова захищає зараз таких як ви.
Вот у меня встречный вопрос. Если вы и остальные намеренно перекручиваете сказанное и пытаетесь придать несуществующий смысл- это особенности вашего развития или как?
Странно, что у кого-то возникают мысли, что кто-то должен быть больше защищен законом...а не все перед законом равны.Сами же поплатитесь за это.
Апрельская капля• 14 сентября в 13:48
Ответ дляHello987
Не судите по себе в общем.
Апрельская капля• 14 сентября в 13:51
Ответ дляНаодинцi
Что дает это упоминание, особенное отношение к делу, самосуд, что? Ну и потом допишут , что водитель доктор, а военная ближе, чем 500 км до фронта не была, это изменит как-то ситуацию? Или у водителя муж погиб и она с поминок ехала.
Ответ дляУкол Разума
Багато хто помітив вашу дивну реакцію на те, що просто написали, що збили військову. Багато причин чого у вас така реакція: може ви ру Zкомировка, може військова ввела у вас чоловіка, може ще щось, але ваша агресія заважає тільки вам. Коли трапляється будь-яке ДТП, найчастіше пишуть деталі які відомі. Наприклад, збили дитину, збили пенсіонера тощо. Але ви не оборюютесь: ’та що таке, навіщо ставити життя дитини вище за життя дорослого, всі люди однакові, чому акцентують на диьині, а дорослі що не люди, невідомо ще що з неї виросте, якщо б збили дорослого, так не писали б’.
Укол Разума• 14 сентября в 14:01
Ответ дляНаодинцi
Удалено администрацией...
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
А тому ли я дала лалалала
Ответ дляOrsa
Та не гоните это и для мужика много
Дрища и 1 промель убьет как вшу экскаватором
Ответ дляАпрельская капля
вы бы хоть погуглили
даму?