Пушап Мі мі• 14 сентября в 14:17
Крем з SPF Allies of skin не рекомендую
Дівчата, якщо хтось розмірковував чи купувати цей крем, то не раджу. Дуже пекли очі від нього, там якісь агресивні хімічні фільтри. Я довго на нього дивилась, купа позитивних відгуків, невидимий, підходить для чутливої шкіри і все таке, але для мене не підійшов, майте на увазі, бо він не бюджетний.
Правильно_Валерчик• 14 сентября в 14:20
У мене був під очі в чорній баночці, непоганий але більше не повторю, задорога косметика.
Дама_с_караваем• 14 сентября в 14:27
Я покупала их гель очищающий - тоже не понравился. Такое барахло, еще и за такие деньги
Пушап Мі мі
• 14 сентября в 14:34
Я теж і інші продукти цього бренду купувала- більше не поведусь, не варті тої ціни.
Йосип_молодий• 14 сентября в 14:37
Вот редкий случай, когда есть негативные отзывы, а то как просят советовать, так одни оды на этот бренд.
Я в свою очередь совершенно недовольна Институтум, вообще не поняла за что такие деньги. Был бы этот состав в тюбике корейском, засрали бы хором
Бурундучиха• 14 сентября в 15:09
Так це ваша індивідуальна реакція, яка може бути на будь-який інший засіб також
Я_не_аноним_100%• 14 сентября в 15:35
Для меня эта марка переоценена. Было несколько продуктов. Не поняла их. Насколько я знаю, их еще и выкупил кто-то из рашки
Копуша• 14 сентября в 15:40
А я обожнюю. І абсолютно все що пробувала, все сподобалось, єдине що не сподобалось, це крем під очі, але в мене походу була індивідуальна реакція. Тому що купа відгуків людей і моїх знайомих, вони в захваті від нього.
Кожному своє.
Пушап Мі мі
• 17 сентября в 17:10
Ответ дляЙосип_молодий
Я з Вами, абсолютно г*вно
Пушап Мі мі
• 17 сентября в 17:14
Ответ дляБурундучиха
Так, тому і написала тут, я купувала різні спф дорогі і не дуже, а такої реакціі ще не було, раджу подумати і купити пробник, бо засіб не бюджет. А у відгуках на цьому ж сайті всяких блогерів прямо оди