Масяня Я• 14 сентября в 17:21

Хто нещодавно видаляв аденоїди дітям, зайдіть.

за який час до операції вам казали не їсти. у нас операція на 10, але за 4 год не можна їсти, це реально так? бо дитину треба що будити о 6 поснідать? бо зазвичай ми прокидаємся о 8,не впевнена що він витримає не їсти, якщо наприклад ми прокинемся як зазвичай о 8 і без сніданку до операції
Мозговая пилочка• 14 сентября в 17:27
мое мнение - один раз в жизни можно потерпеть и не кушать. Племянник съел утром рано перед операцией блинчик, была рвота.
наКоблучках• 14 сентября в 17:29
В день операции - без завтрака вообще.
автор Масяня Я • 14 сентября в 17:47
добре. буду щось думать. бо нам ще і з іншого міста їхати
Просто звязда• 14 сентября в 17:48
Ответ дляМасяня Я
то вам краще проситись ночувати в лікарні
andronata• 14 сентября в 20:29
До 8 вечора поїли, зранку навіть воду не пили