Рогнеда Карповна• 14 сентября в 21:18

Ускладнення після видалення зуба, порадьте лікаря в Дніпрі

Добрий вечір! Треба лікар в Дніпрі до кого можна звернутися. Видалила зуб верхній, якось до кінця біль не проходила, то стихала то знов посилювалася. Зараз з тієї сторони заклало вухо, болить голова, ніс заклало болить як гайморит. Коли нажимаєш на ясна верху де видалили зуб біль віддає в зуб рядом і ясна припухли . До кого можна зверну в Дніпрі? Дякую
А вот недавно• 14 сентября в 21:23
кт нужно делать или хотя бы рентген и срочно завтра утром или вообще сразу в челюстно лицевую ехать
автор Рогнеда Карповна • 14 сентября в 21:29
Ответ дляА вот недавно
Я і хочу поїхати, тільки не знаю куди, до якого лікаря
Губной рояль• 14 сентября в 21:55
Ответ дляРогнеда Карповна
Отделение челюстно лицевой хирургии в Мечникова, Комок старший