Шмоточницаца• 14 сентября в 23:33
Флуоксетин
Чи призначали вашим підліткам даний препарат?
постою_послушаю• 14 сентября в 23:44
Детям золофт назначают обычно, действующее вещество сертралин
Мастер Класс• 14 сентября в 23:47
Ответ дляпостою_послушаю
Нет Флуоксетин тоже назначают
Шмоточницаца
• 15 сентября в 00:17
Ответ дляпостою_послушаю
Ми пили золофт, потім нас змінили на флуоксетин. І її нереально плющить від них.
Міні-бікіні• 15 сентября в 00:22
Так, призначали, погано зайшов, дуже збуджував, підвищував імпульсивність, як наслідок - спроба суїциду через 3 тижні прийому, незважаючи на прикриття 😥 Скасували
Протру пилюку• 15 сентября в 00:41
Ответ дляШмоточницаца
А почему поменяли и как плющит?
Шмоточницаца
• 15 сентября в 11:10
Ответ дляКукусик
Маме назначали, не подошел
Тут більше питання в підлітку, в анотації написано, що дітям не призначають.
Шмоточницаца
• 15 сентября в 11:11
Ответ дляПротру пилюку
А почему поменяли и как плющит?
Сильні галюцинації, не їсть взагалі, агресія така що це жах якийсь, як перемкне то аж страшно
Репетиторша• 15 сентября в 21:19
Ответ дляШмоточницаца
А почему сменили?
И какие побочки сейчас, как долго пьет?