Доставучая• 07 сентября 2025
Хтось приймав антидепресант бупрінол?
Хтось приймав бупрінол? Чи важким було звикання, чи були побічки?
Язикувата Хвеська• 07 сентября 2025
Звикання не дуже важке. Може бути головний біль.
Може бути надмірна активність, що виснажує і порушує сон.
Можуть бути неприємні психічні відчуття, схожі на відчуження від тіла, багато хто таке описує.
Але, в цілому, терпимо.
Питайте. Я лікар
Але, в цілому, терпимо.
Питайте. Я лікар
Язикувата Хвеська• 07 сентября 2025
Починайте одразу з цілої таблетки 150 мг, не діліть і не титруйте.
Вам казали?
Джавеліна• 07 сентября 2025
Я пила 5 міс і кинула. Бо вірно каже скріпник той же. Бупрінол не лікує тривожність. У мене саме вона була. А бупрінол підвищує активність тим самим і тривожність.
Звикання норм. Ніяких побочек крім кольорових снів. Єдиний мінус із за якого я кинула - це втрата ваги (на фоні можливо підвищеної активності). А мені цього не можна. Я і так 49 важу в звичайному житті.
Мені можливо просто не вірно призначили. Це більш для людей які лежать пластом і не хочуть нічого робити.
Доречі залишилась одна банка закрита ціла. Якщо що пишіть.
Доставучая
• 07 сентября 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Вам казали?
Так, казала лікар.
Доставучая
• 07 сентября 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Але, в цілому, терпимо.
Питайте. Я лікар
Але, в цілому, терпимо.
Питайте. Я лікар
Емоції може притупити? Цього не хотілося би, бо проходжу сеанси emdr психотерапії.
Бупрінол виписала невролог, цього достатньо чи потрібно додатково звертатися до психіатра?
Справа в тому, що невролог каже, що в принципі в моїй ситуації антидепресант виписувати не обов´язково, тому якось вагаюся.
Тобто ще рік тому антидепресант 100% був потрібен, але я до фахівців не зверталася. А зараз змінилися обставини і оточення, відвідую групові тренінги психолога плюс проходжу психотерапію ( emdr). Тому депресії і тривожності майже нема, але з пам´яттю і концентрацією уваги проблеми, ще й туплю і наче ’зависаю’ - питають щось, наприклад по роботі, а я так повільно обдумую питання, що мене повторно перепитують. Невролог вважає, що це могли бути залишкові наслідки депресії.
Доставучая
• 07 сентября 2025
Ответ дляДжавеліна
Мені невролог пояснила, що саме цей препарат підбирає, так як тривожності майже нема, а от активність потрібно підвищити. І про втрату апетиту як побічку теж розповідала, але в мене зайва вага є.
Леплю из пластилина• 08 сентября 2025
Емоціі не притупить, не бійтеся. У мене емоціі притупляв тільки флуоксетин та міасер