Хочу барабульки• 15 сентября 2025
Почему бренд MISBHV такой дорогой? На уровне Италии? Не пойму, объясните
При том что они совсем молодые, откуда такие замашки на такой уровень
Не за Будка• 15 сентября 2025
Он быстро взлетел, попал в тренды, кому-то он приглянулся из мировых звезд - Рианне вроде, ну и понеслась. И цены высокие не из-за супер качества, а потому что это тренд и позиция бренда ’не для всех’
ИМХОля• 16 сентября 2025
Бренд був презентований на міжнародних Fashion Weeks, реалізовується в мультибрендових магазинах з іншими люкс та міддл брендами в різних країнах світу, має своє чітке позиціонування (типу бунтарський стріт-кежуал) і свою характерну, впізнавану стилістику. Також має прихильників серед відомих людей. Не для всіх, що = більш унікально, ніж мас-маркет. Це все і задає хайпу та відповідну цінову політику.
Серед укр. відомих людей бачила у Пивоварова та однієї стилістки. А так мої колеги дуже полюбляють його, це молодь близько 30-річного віку з ІТ та маркетингу.