ШобВам_КакНам• Изменено 15 сентября в 11:14
Давайте чесно
Людина ,яка економить має поїздки на море пару разів на рік та телефон за 60 з чимось тисяч?
Це реально про економію із останніх сил?
БезПаспортаНеПродаю• 15 сентября в 11:29
Давайте чесно, чому мене має хвилювати чужий карман? Ніколи не ліу в чужі справи.
Звісно ж якщо це ніяким чином не зачіпає мене.
Кринжова баба• 15 сентября в 11:31
Ответ дляШобВам_КакНам
Без манікюр та педикюра на море оце їздите???
А хто заборонить?
КапитанльнаЯ• 15 сентября в 11:31
Ответ дляШобВам_КакНам
А економію на чому то?
На пакету чая?
на покупке всякого хлама
Копуша• 15 сентября в 11:34
Ответ дляКоленная ложечка
Ну вот благодаря экономии и имеет то, от чего вас сейчас корежит. У всех разные приоритеты.
+1, человек может экономить на питании/одежде/новом ремонте и т.д.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 сентября в 11:36
Я не делаю маникюр , из косметики - тушь, пару помад , танальник . Из уходовой - крем за 300 -500 грн и крем для рук самый дешевый. Одежда не дорогая, в основном мохито по акциям . Ем мало,, просто потому что так ем. Не хожу к косметологам, в спортзалы. Но езжу отдыхать и имею хороший телефон.
Весняний Марафон• 15 сентября в 11:41
Ответ дляШобВам_КакНам
А економію на чому то?
На пакету чая?
Автор, вірно ви все розумієте, економія на пакетиках чаю і на мінімальних потребах дитини, як писали вище. Дурню якусь вам пишуть про ресторани декілька разів на тиждень замість пива на лавці. Про квартири замість манікюрів - педикюрів і кави. Особливо це смішно читати на форумі закордонних соціальщиць і місцевих мільйонерок, які два місяця нили, що черешня для них дорого.
Весняний Марафон• 15 сентября в 11:42
Ответ дляnabludatel
На щоденній каві по 40-50 грн, на посиденьках в кафе, на продуманій купівлі продуктів, одягу, взуття, на відсутності фотосесій, гендер-паті, гучних і дорогих святкувань.
Егеш, якраз біженка у Франції це може собі дозволити. Як і європейці на комунальних заощаджуючи.
Як і більшість українців з зарплатою в 15 - 20000 гривень
Срочнокпсихологу• 15 сентября в 11:43
У меня небольшой доход, но подарила себе из заначки айфон. Ну вот захотелось мне, ни квартир ни машин, так хоть телефон, в котором полдня сидишь, классный.
А кто-то богат и ходит со звонилкой, зато 100 машин, на которых все равно не ездит, но они ему душу греют.
Все люди разные :)
Экономим экономим, а потом позволяем себе что-то, что радует. И не всегда это совпадает с мнением других людей.
Все люди разные :)
nabludatel• 15 сентября в 11:44
Ответ дляВесняний Марафон
А де в темі про біженство чи Францію?
Весняний Марафон• 15 сентября в 11:45
Ответ дляnabludatel
А де в темі про біженство чи Францію?
Там де і біженка у темі.
Миссис Буркул• 15 сентября в 11:48
Ответ дляКонфиденциальность
100 процентов. Я могу пол года жёстко экономить, чтобы летом съездить на отдых. Покупаю только самое необходимое.
У меня есть знакомая - постоянно тратит деньги на новые шмотки, кофе, маникюр, педикюр, салон итд. Сидит стонет что уже насколько лет не может позволить себе отдых ’денег нет’.
К слову, я не трачу деньги на салоны итд, но еду на отдых. Как-то так.
От і я якось так. Але влітку більше місяця круто відпочили.
Миссис Буркул• 15 сентября в 11:53
Ответ дляnabludatel
От, все вірно. Хтось щотижня,витрачає 5 тис грн на двох на продукти. А, якщо продумано все робити, то можна копійки витрачати. От я на цей тиждень зроблю закупку - сир твердий грам 300-400, 40 яєць і фрукти. Все вийде до 1 тис.грн.
Дама_из_рекламы• 15 сентября в 11:55
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Честно? С нами этот номер не пройдёт))
Вас аж распирает узнать откуда у неработающей деньги? Вам на этот вопрос не отвечают? Может, потому что это не ваше дело?
Тю. Все знают откуда. Из тумбочки
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:01
Ответ дляЯ не в теме
Умеет обращаться с деньгами, поэтому и есть достаток. Мой муж так экономит из последних сил, вот только что разговор - давай купим это через 2 недели в зп, если это не срочно. Мне конечно надо, но могу и потерпеть.
Так економить то на чому на продуктах?
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:04
Ответ дляnabludatel
Останнє в них є
Кукарикуууууу• 15 сентября в 12:05
Ответ дляШобВам_КакНам
Останнє в них є
Так ви не знаєте, на чому вони можуть економити чи що?)
Я не в теме• 15 сентября в 12:06
Ответ дляШобВам_КакНам
Так економить то на чому на продуктах?
В том числе. Дорогие позиции стараемся покупать по акциям. У нас дети подростки, десяток яиц уходит за день. Одежду и обувь только со скидками. Никаких брендов и понтов, только необходимое.
Королева Сарказма• 15 сентября в 12:09
Ну да, экономит. Дом не покупает, сиськи не пришивает, в космос не летит. На сэкономленное ездит на море и покупает телефон. А шо?
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:09
Ответ дляNathalie27
Вартість на манікюру і педікюру з покриттям цілий рік може зрівнятися з вартістю хорошого вікенду в Одесі. Якщо постаратися, то можна і гарячий тур закордон на 5 ночей знайти.
30 тисяч манікюр із педикюром на рік?
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:12
Ответ дляКапитанльнаЯ
на покупке всякого хлама
Наприклад?
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:12
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Айфон останній?
Знову Я• 15 сентября в 12:13
Ответ дляСрочнокпсихологу
Все люди разные :)
Моя сестричка ❤️
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 15 сентября в 12:20
Ответ дляШобВам_КакНам
30 тисяч манікюр із педикюром на рік?
Если маникюр путь 800 грн то это уже 10тыс, все таки его чуть чаще делают , чем раз в месяц . А если прибавить педикюр, бровки, реснички вот вам и отдых. А у кого сложное окрашивание -то и в ОАЭ можно лететь. Я конечно стригусь не сама, но крашусь сама краской за 150 грн
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:25
Ответ дляМиссис Буркул
Де?
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:25
Ответ дляКукарикуууууу
На чому?
ШобВам_КакНам
• 15 сентября в 12:26
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Нет, 14
Так це вже застаріла модель давно ,ось 17 вже виходить
Миссис Буркул• 15 сентября в 12:28
Ответ дляШобВам_КакНам
Де?
4 дні Львів, 10 днів Європа (екскурсії), 4 дні Закарпаття, 14 днів на морі в Греції.
Майская киска• 15 сентября в 12:28
Економія буває різною. Я складаю бюджет, в якому враховую свої бажання - той же айфон чи поїздку на море. Айфон я купувала в розстрочку на 3 місяці і протягом цього часу не купувала одяг, з догляду тільки фарбувала корені і робила манікюр. З відпочинком так само - в один місяць купила квитки, в інший - поїхала, а потім ще на місяць затягнула пояс, бо частину вартості готелю покрила кредитним лімітом. В серпні купила зимову гуму, тому не поїхала на вихідні в Карпати з подругами. У вересні оплатила обстеження, тому тепле пальто (сподіваюся) куплю в жовтні. Це і є економія - планувати й обирати що потрібно зараз, а що почекає.
Вишня на торті• 15 сентября в 15:10
Ответ дляШобВам_КакНам
Кожен живе як хоче. Я манікюр робила разів три в житті, педікюр ніколи. Подорожувала до заміжжя. А в шлюбі з чоловіком почали одразу пахати на житло. За два роки купили однушку в новобудові, потім продали її доклали, купили трьошку на вторинці в жилому стані. Кави на вулиці не купую, не п´ємо, не палимо. Але зараз в мене зарплата 7.5 тис грн на півставки, а в чоловіка 25. І хтось дивиться на нас і теж офігіває як же так можна економити. Машини в нас теж нема. Поки що))