Солоденька цукОрка• 15 сентября в 09:36
Син і сімейні проблеми. Історія обʼємна. Якщо є бажання дати пораду дочитайте…
Син і сімейні проблеми… Не те щоб я проти, але мені здається, що його використовують і «їздять на ньому верхи», як заманеться. Мій син 1998 року народження, як і його «дівчина». Вони були разом із 2018 року. Спочатку зустрічалися, потім певний час жили разом, і на початку 2022 року він зробив їй пропозицію — через майже чотири роки після початку стосунків. Усе було чудово, і вони планували влітку 2022 року зіграти весілля, але потім сталося 24 лютого, і все перевернулося догори дригом.
Спочатку ми були в Києві, але згодом їй запропонували пройти стажування за кордоном. Вона музикантка за фахом, і там існувала певна програма з обміну досвідом, яка давала можливість пройти стажування в одній із європейських країн. Вона погодилася і в травні 2022 року поїхала. Спочатку планувалося, що це буде лише пів року, і наприкінці 2022 року вона мала повернутися додому. Але, на жаль, потім їй запропонували залишитися на довший термін, і вона постійно погоджувалася.
Син дуже болісно пережив цю розлуку, адже стосунки на відстані дуже хиткі. Перші пів року вони спілкувалися онлайн, і він чекав її повернення. Але наприкінці 2022 року, коли вона заявила, що затримається ще на невизначений час, йому стало ще гірше, і їхні стосунки почали псуватися. Ще через пів року, навесні 2023 року, після низки конфліктів вони вирішили розійтися як пара або поставити стосунки на паузу. Йому було дуже погано психологічно: він певний час нічого не їв, не пив, не виходив на вулицю. Я навіть хотіла відвести його до психолога. Він схуд майже на 10 кілограмів за цей час, на відміну від неї. Не можна сказати, що їй було сумно від їхнього розлучення, принаймні, судячи з її соціальних мереж і того, як вона там проводила час, які фото виставляла. Здавалося, вона взагалі цього не помітила.
Я порадила сину забути про це і жити далі. Мовляв, дівчат багато, але йому було важко це зробити. Проте згодом ця психологічна рана затягнулася. Він почав жити далі своїм життям. У цей час його колишня дівчина там «відривалася на повну» і так «відривалася», що приблизно наприкінці 2023 — на початку 2024 року завагітніла від якогось місцевого чоловіка. На той момент їй було 25 років. Тобто від іноземця. Хто батько її дитини, ніхто достеменно не знає, окрім неї, але тепер я точно знаю, що це якийсь місцевий німець (бо вона перебувала в Німеччині). Про факт її вагітності я дізналася лише постфактум, адже іноді заходила до неї в соціальні мережі — ми були підписані одна на одну. Народила вона у вересні 2024 року, що може свідчити про те, що дитина була зачата в грудні 2023 року, приблизно на різдвяні чи новорічні свята.
Ну що ж? Народила від іноземця — і народила. Мої вітання! Хай дитина росте щасливою і здоровою. Але тут виник один невеликий нюанс. Як виявилося, батькові цієї дитини (цьому німцеві) ні вона, ні ця дитина особливо не потрібні. Одружуватися з нею він не збирається, жити разом також. Можливо, він навіть умовляв її зробити аборт, але вона не захотіла. Можливо, він давав їй якісь гроші, але не більше. Тобто, по суті, вона залишилася в чужій країні з маленькою дитиною, нікому не потрібна. Пробула вона там ще пів року після народження, а потім навесні 2025 року повернулася до України. І як ви думаєте, до кого? Звісно, до мого сина. Зі сльозами, вибаченнями і пропозицією «розпочати все спочатку», одружитися, як вони хотіли до війни, і жити разом, виховуючи дитину.
А найцікавіше, що мій дурень ледь не впав перед нею на коліна, почав вибачатися, сказав, що її не відпустить і буде працювати на трьох роботах , аби дитина ні в чому не мала потреби. Сказав, що виховуватиме її і стане для неї батьком. Мені він заявив, що її дитина — це моя онука. Сказав, що факт, що він не є біологічним батьком, мають знати лише ми, і ніхто більше, а для всіх інших — він батько дитини. Сказав, що вони хочуть одружитися, і привітав мене з онукою. І я так розумію, так буде до наступного разу, поки вона не захоче знову зачати дитину від якогось іншого чоловіка, щоб мій дурень ще одну виховував за свій рахунок, правильно?
У мене питання: яка ваша думка з цього приводу? Невже мій син такий дурень, що не бачить цього?
Сусідка знизу• 15 сентября в 09:41
Пишите адрес, я вышлю ваш ножницы, чтобы вы в конце концов перерезали пуповину с сыначкой
Крошка Енот• 15 сентября в 09:42
А чого це саме ваш син дурень?
Я б в ціх стосунках розглядала б вашу персону. Та робила ці висновки саме про вас.
Найкраща порада - немає чого лізти в їх життя.
Зараз на дієті• 15 сентября в 09:42
Он взрослый человек и это его решение, и его проблемы. Единственное, что вы можете ему сказать, что он быстро забыл, а вы так быстро не забудете, как ему было плохо. И что ’внука’ принимать, с такими исходными, вам будет сложно. Пусть и он, и ваша невестка это поймут.
А так, время все расставит по своим местам. Человек может оступиться, тем более, вы сам написали, что на расстоянии отношения шаткие.
Небалувана Галя• 15 сентября в 09:43
Всё ок, будут жить в Украине, родят общего ребенка ещё и будут как все .
Не вижу проблем
Зараз на дієті• 15 сентября в 09:43
Ответ дляСусідка знизу
Ой, да ладно. Даже сепарированые родители переживают за своих детей. Сепарация не равно забыть и забить. Даже за друзей люди переживают, а здесь родной ребенок, пусть и взрослый.
Небалувана Галя• 15 сентября в 09:44
Ответ дляЗараз на дієті
Это точно переживаешь всю жизнь
Сиренькая• 15 сентября в 09:45
Ви вороже налаштовані до дівчини. Вона вам з першого дня не сподобалась чи тільки після того, як син почав страждати?
Небалувана Галя• 15 сентября в 09:45
Ответ дляНеваляшкина
я тоже с ребенком вышла замуж и шо
Да каждая вторая так, тут ничего нового
БоВжеВільна• 15 сентября в 09:48
Ответ дляНеваляшкина
я тоже с ребенком вышла замуж и шо
Совершенно другая ситуация. Барышня по сути изменяла заграницей, гуляла и кутила, а потом решила вернуться туда, где изменяла. Дело ж даже не в ребенке. Щас пристроится удобненько и начнет опять кутить, только уже тихонько, чтоб хлопец не знал, потом будет еще одного растить, думая что его.
Гомосноб• 15 сентября в 09:50
Що ви можете вдіяти? Лише не прийняти внука. Решта - синове життя, якщо йому ок - хай живе, як хоче...
Просто болталка• 15 сентября в 09:50
Ото придурок...
Видно, вона його ще не раз штовхне у спину так, що на коліна впаде.
Але що поробиш, авторе, то його вибір, його життя.
Ждушечка• 15 сентября в 09:54
Не вижу проблемы. Ваш сын популярный у девушек? Они расстались он был в депрессии и прочее а сейчас появилась цель в жизни, так отчего же вы не счастливы? Да, девушка ошиблась, это могло случиться с каждым абсолютно. Она молода, опыта жизненного мало. Выводы сделала и дальше живёт.
Вы очень сильно привязаны к сыну, возраст такой что уже давно пора отпустить
Сизоока бестія• 15 сентября в 09:54
Если хотите нормально общаться с сыном, придётся принять его решение и полюбить чужого ребёнка, как внука.
А если душа болит настолько, что будете упорствовать и доносить своё видение… он вычеркнет Вас из своей жизни, если он нормальный мужик, конечно.
Уж простите 😞
Просериарила молодость• 15 сентября в 09:54
ничего не сделаешь, вам совет - молчать, не быть врагом. манипуляции по-хитрому нужны, не в лоб визжать что она плохая)
Ждушечка• 15 сентября в 09:55
Ответ дляБоВжеВільна
С чего взяли что прям кутила? Молодая девушка, могла влюбиться и забеременеть. Решение было за сыном автора и только.
Просериарила молодость• 15 сентября в 09:55
Ответ дляСизоока бестія
Уж простите 😞
конечно. Еще и крепче отношения у них станут перед общим недругом - мамой)
ПуГоФФка• 15 сентября в 09:57
Які всі розумні. Автор, ситуація треш. Ну а так, да дурачок. Просто співчуваю.
Люблю Украину• 15 сентября в 09:57
Да, ситуація дуже не приємна і я розумію, чому вам так образливо за сина. Якщо б ваш син познайомився з дівчиною із дитиною і вирішив одружитися з нею - це одне, а ситуація, що склалась - це вже інше. Це зрада, яку ваш син їй пробачив, а ви, скоріше за все, не зможете. Бо ви прекрасно розумієте, що вашого сина не кохають, а просто використовують, бо так склались обставини. І я навіть не знаю, як вчинила б на вашому місці. Розумом розумію, що дитина не винна, що її мати така, а душею мабуть не змогла б прийняти ні її, ні невістку
БоВжеВільна• 15 сентября в 09:58
Ответ дляЖдушечка
Ну очевидно, что сына автора девушка не любит.
Прибежала к нему, потому что сама не тянет, пересидит и будет дальше искать приключений себе.
Потому автора я целиком понимаю. Барышня пользуется человеком и все.
ПуГоФФка• 15 сентября в 09:58
Ответ дляСизоока бестія
Уж простите 😞
Він олень конкретний, нормальний послав би нахрін
Значит надо• 15 сентября в 09:58
Я б не лізла у відносини двох дорослих людей. Звісно, ви як мама, не хотіли б такої участі для своєї дитини і я розумію ваше обурення, але ж він уже дорослий і має свою думку, бажання, життя.
З царем в голові• 15 сентября в 09:59
Ответ дляНеваляшкина
я тоже с ребенком вышла замуж и шо
Це чудово коли жінка з дитиною зустрічає нового обранця і це абсолютно нормально. Але ж тут інша ситуація, вона його залишила, там таскалась з новим й💩барем, який її з дитиною не захотів, і тут вона явилась «пробач, прости, прийми назад».
Це ж не йшла по вулиці впала встала «ой вагітна» по суті вона йому зраджувала
Наивная Хо• 15 сентября в 09:59
в теме отписались все,кто навешал на хорошего мужчину чужих детей и рад. да еще и таким способом. мне очень жаль, что и вы и сын в такой ситуации оказались. усыновит, будет платить алименты, а эта дама так и будет гулять.
Сизоока бестія• 15 сентября в 09:59
Ответ дляПуГоФФка
Автор совета спросила. То что сын не прав, она и сама понимает. От того что мы пройдёмся по её сыну, ей легче не станет.
Очень сочувствую автору.
У самой сыновья.
Очень сочувствую автору.
У самой сыновья.
Ждушечка• 15 сентября в 10:00
Ответ дляБоВжеВільна
Нет не очевидно. Очевидно что если автор влезет (хотя автор тролит и это выдуманная история) у этого сына будут проблемы, и возможно даже более глобальные чем были и соответственно у автора. А так будет работать и будет всё как у всех.