Хто нещодавно звертався вірете їм, збувалося
Якщо збувалося порекомендуйте провірених
Kapitoshka7• 15 сентября в 12:04
Ответ дляt@atka
Не вірила, але вже не знала, що робити, шукала людину, сказала, що жива, як виявилося на той момент вже майже рік була метрва. До речі ’хвалена’ з Броварів.
Їй треба було 500$ дати, вона б вам точніше говорила. Мені як сказала так все і було.
Ответ дляKapitoshka7
Ну у меня к примеру вопрос такой что много давать и 500 долларов и 1500 тыс.
В одном месте в тик ток дала 150 грн кинули. Правда буквально на след день был приход половина денег с ДР источника. Я это расценила как я тоже лох поэтому все же надо ща это платить.
Kapitoshka7• 15 сентября в 12:19
Ответ дляt@atka
Згідна, що сама дура. Яле то був вже розпач. Тим і користуються. До речі йшла не просто так. Добрі знайомі порадили, не раз туди ходили, у них все ок.
Вони - це не ви. У них може і ок, але не факт, що знайомі захочуть щоб у вас все було ок!!))) але передбачення вона дає точне, єдина людина яка а лице сказала так він же ходить, зраджує і будує далекі фінансові плани, ато всі ходили кругом до окола, на кофе, бла-бла-бла і казала сто робить, хто що радить йому, все вкінці вийшло так як і казала, навіть зараз ще епопея продовжується і я її згадую. Казала, що їй дуже жінка у всьому старша допомагає і до кінця буде допомагати, поки не уведе із сім´ї і така жінка з її сторони була, та всю правду казала, багато цікавого навіть.
Я люблю коли мені прямо в очі кажуть все як є. І так нічого змінити не можливо.
Kapitoshka7• 15 сентября в 12:22
Ответ дляMerilyn
Я б 1500 не дала, бо він сволота, не вартий щоб на нього стільки тратили і я не впевнена що мені б допомогли у моєму випадку. Якби допомогли я б жала, але після, а не до...до, не а сенсу. Пусті слова, скажуть змінилася карма.🤣
Svitlana-1324• 15 сентября в 13:04
Сестра ходила к бабушке,ничего не платила,только что-то из продуктов.Сейчас не помню,вроде арбуз и фрукты какие-то.Хотела разводиться из-за пьянок мужа военного.Гадалка поговорила с ней,посоветовала не спешить,так как муж до 28 лет не доживет,погибнет в автокатастрофе,если не бросит пить.Он вроде бы и пить стал бросать,и машину продали,но погиб он в другой стране,пьяный,за рулем был другой парень.Столкнулись две машины.До 28 не дожил несколько месяцев
Ответ дляSvitlana-1324
А давно це було? Є якісь контакти?
Svitlana-1324• 15 сентября в 16:00
Ответ дляVera-3386
А давно це було? Є якісь контакти?
Да,это было давно,20 лет прошло,она наверное,давно умерла.Я написала потому,что был такой опыт,и все сложилось,как она сказала.Там еще кое-какие вещи она рассказывала и подсказывала,все так и получилось.И как все это оценивать с точки зрения здравого смысла я до сих пор не знаю
Natallli2014• 23 сентября в 16:45
Я верю в такое. И обращаюсь
У людей столько разочарования в таких , так как ходят по «пустышкам», но такие люди есть со способностями, их только найти почти невозможно
Смешно наблюдать сколько сейчас тарологов астрологов повылазило, прогнозы эти делают , чушь все
Люди кто реально имеют способности, себя не рекламируют !